Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Pour féliciter 2014

Všem členům a příznivcům MAS Moravský kras o.s. přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2014.

Vyhlášení výzvy na cerfifikaci výrobků, produktů a služeb v cestovním ruchu

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 13. prosince 2013 výzvu k předkládání žádostí o udělení regionální značky na výrobky, produkty a služby v cestovním ruchu. Příjem žádostí končí dne  20. ledna 2014. Značku uděluje MAS od roku 2007 na výrobky a produkty, v tomto roce se rošiřuje v rámci projektu spolupráce Via Bohemica i na služby v cestovním ruchu.

Třetí veřejné projednávání strategie 2020

MAS Moravský kras o.s Vás zve na třetí veřejné projednávání Strategie 2020, na Kulatý stůl obcí Bořitov, Černá Hora, Lubě, Malá Lhota a Žernovník. Ve středu 11. prosince 2013 se začátkem v 17 hodin v zasedací místnosti MÚ Černá Hora.

Prezentace ze Semináře "Úspory energie"

MAS Moravský kras o.s. zorganizovala minulý týden regionální seminář zaměřený na dosahování energetických úspor a podporu obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se konal v Blansku a zúčastnilo se jej na 65 posluchačů. 10 přednášejících prezentovalo zajímavá a aktuální témata a my Vám nyní přinášíme prezentace jednotlivých vystoupení.

Druhé veřejné projednávání strategie 2020

MAS Moravský kras o.s Vás zve na druhé veřejné projednávání Strategie 2020, na Kulatý stůl obcí Doubravice, Kuničky, Rájec - Jestřebí, Ráječko, Spešov. Ve středu 4. prosince 2013 se začátkem v 17 hodin v zasedací místnost MÚ Rájce-Jestřebí.

Pozvánka na programový výbor

Schůze programového výboru se bude konat v pondělí 9. prosince 2013 v 16.30 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras o.s.

Veřejné projednávání strategie 2020

MAS Moravský kras o.s Vás zve na první veřejné projednávání Strategie 2020, na "Kulatý stůl obcí pod Kojálem v Moravském krasu", v úterý 26. listopadu 2013 se začátkem v 17 hodin v Jedovnicích v kulturním domě.

Pozvánka na seminář Úspory energie v Blansku

MAS Moravský kras o.s. Vás zve na podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 21. listopadu 2013 v Blansku. Registrace na seminář byla prodloužena do 18. listopadu 2013.

Schválené Žádosti o dotaci z opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie NUTS II Jihovýchod – 19. kolo

Státní zemědělský intervenční fond má v rámci 19. kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova ČR ke dni 23.října 2013 schváleno v NUTS II Jihovýchod 262 Žádostí o dotaci v  opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie v celkové výši podpory 78.502.515,- Kč.
Schválení proběhlo na základě hodnocení žádostí Výběrovou komisí MAS a finančních prostředků alokovaných jednotlivými MAS na Výzvu.

Vítězové soutěže o nejlepší kotlíkové jídlo

V soutěži o nejlepší kotlíkové jídlo v rámci gastronomické soutěže na festivalu Via Bohemica zvítězilo společné družstvo MAS Stará Čierna voda a MAS Dudváh s maďarskou rybí polévkou halászlé. Do soutěže se přihlásilo celkem šet družstev z území MAS Moravský kras o.s., MAS Stará Čierna voda a MAS Dudváh. Všem družstvům děkujeme za účast v soutěži!

[1]      «      10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20      »      [53]

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,