Mobiliář

Zájemci o zapůjčení mobiliáře kontaktuje nás POUZE na e-mail: masmk@seznam.cz. Upozorňujeme, že mobiliář je možné si zapůjčit jenom na kulturní a společenské akce pro veřejnost v regionu, ne na soukromé nebo firemní akce. Na akcích se nesmí vybírat vstupné a akce nesmějí zvýhodňovat žádný podnikatelský subjekt. Zázemí je možné zapůjčit pouze subjektu z území MAS a na akci pořádanou na území MAS.

Seznam věcí k zapůjčení
1 ks Velkoplošný stan (10x20 m)
1 ks Mobilní ozvučovací soustava
20 ks Pivní set (zahrnuje 2 lavice a 1 stůl)
1 ks Pódium

Kalendář dostupnosti mobiliáře.

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.