Prohlášení přístupnosti

Tento dokument obsahuje:
  • prohlášení o přístupnosti webové prezentace MAS Moravský kras,
  • popis používaných nestandardních formátů dat,
  • kontakt na technického správce webu.
Webová prezentace je vytvořena s ohledem na přístupnost a bezbariérovost tak, aby splňovala všechny důležité zásady přístupnosti podle metodik Best practice - Pravidla pro tvorbu přístupného webu připravené bývalým Ministerstvem informatiky České republiky a v souladu s metodikou Blind friendly web.
Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny formátem a velikostí v závorce

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:
  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Kontakt na správce webu:

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru - novotny@shean.cz.

Gastronomie krasu

ENERGYREGION

Místní akční skupina MAS Moravský kras z. s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

15.5.2017

Obec Senetářov a Spolek Muzeum Senetářov pořádají v zahradě za muzeem Senetářovské gulášové slavnosti. Akce se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 13 hodiny.

5.5.2017

Dům přírody Vás zve na botanickou vycházku  se Zdeněkem Musilem, botanikem Správy CHKO Moravský kras, do Josefovského údolí. Sraz je 6.5.2017 v 8.45 u železniční zastávky Adamov.

15.3.2017

Odvážná cesta za láskou, aneb za skokany a ropuchami se zoologem
Antonínem Krásou, která se uskuteční 9. dubna 2017 v Domu přírody na Skalním mlýně.

14.3.2017

Slavnostní zahájení turistické sezony 2017 proběhne v neděli 2. dubna 2017. Zahájení budou předcházet turistické pochody se startem v Blansku a v Boskovicích, které zavedou kroky a kola účastníků do Černé Hory, kde od 14.30 hodin nová sezóna odstartuje...