Orgány spolku

MAS Moravský kras z.s. je spolkem podle zákona č. 89/2012 Sb.

Kontaktní údaje:

MAS Moravský kras z.s.
Sloup 221, 679 13 Sloup

Orgány spolku:

Nejvyšším orgánem je valná hromada, rozhodovacím orgánem je 11-ti členný Programový výbor. Dalším orgánem je sedmičlenná Výběrová komise a tříčlenná Kontrolní komise. Jednotlivé orgány sdružení se při svých jednáních řídí Jednacím řádem.Statutárním orgánem je předseda.

Předseda:

Občanské sdružení VESELICKÁ KAPLIČKA
Zastupující fyzická osoba:
Miloslav Novotný

Ředitel kanceláře a vedoucí zaměstnanec pro realizaci strategie komunitně vedeného místního rozvoje:

Ing. Jozef Jančo

Gastronomie krasu

ENERGYREGION

Místní akční skupina MAS Moravský kras z. s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

15.5.2017

Obec Senetářov a Spolek Muzeum Senetářov pořádají v zahradě za muzeem Senetářovské gulášové slavnosti. Akce se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 13 hodiny.

5.5.2017

Dům přírody Vás zve na botanickou vycházku  se Zdeněkem Musilem, botanikem Správy CHKO Moravský kras, do Josefovského údolí. Sraz je 6.5.2017 v 8.45 u železniční zastávky Adamov.

15.3.2017

Odvážná cesta za láskou, aneb za skokany a ropuchami se zoologem
Antonínem Krásou, která se uskuteční 9. dubna 2017 v Domu přírody na Skalním mlýně.

14.3.2017

Slavnostní zahájení turistické sezony 2017 proběhne v neděli 2. dubna 2017. Zahájení budou předcházet turistické pochody se startem v Blansku a v Boskovicích, které zavedou kroky a kola účastníků do Černé Hory, kde od 14.30 hodin nová sezóna odstartuje...