Základní údaje

MAS Moravský kras z.s. je spolkem podle zákona č. 89/2012 Sb Sb. Je zapsán pod značkou L 11713 v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně.

Sídlo:

MAS Moravský kras z.s.
Sloup 221, 679 13 Sloup
E-mail:masmk@seznam.cz
Datová schránka: uaqdd68

Konzultační hodiny:

Pondělí až pátek 9.00- 15.00
Po telefonické domluvě lze konzultovat projektové žádosti nebo záměry i v jiné době.

Orgány spolku:

Nejvyšším orgánem je valná hromada, mezi valnými hromadami řídí činnost jedenáctičlenný Programový výbor. Dalším orgánem je sedmičlenná Výběrová komise a tříčlenná Kontrolní komise. Jednotlivé orgány sdružení se při svých jednáních řídí Jednacím řádem.Statutárním orgánem spolku je předseda.

Podmínky pro přistoupení členů včetně práv a povinností členů
jsou ke stažení zde.

Přihláška za člena MAS Moravský kras o.s. je stažení zde.
Dodatek k přihlášce (zájmové skupiny) je ke stažení zde.

Přihláška za člena MAS Moravský kras z.s
. je stažení zde.
Dodatek k přihlášce (zájmové skupiny) je ke stažení zde.

Členem se může stát každý subjekt který na území MAS prokazatelně působí, souhlasí se stanovami a chce přispět k naplňování cílů MAS.

Formulář pro právnické osoby pro zmocnění k výkonu práv a povinností ve spolku je ke stažení zde.

MAS Moravský kras z.s. má v souladu se stanovami spolku a v návaznosti na strategii komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) definovány následující zájmové skupiny:

• Veřejná správa
  • Vzdělávání
  • Církve a náboženské společnosti
  • Zemědělci a potravináři
  • Nezemědělští podnikatelé
  • Poskytovatelé služeb v cestovním ruchu
  • Fyzické osoby nepodnikající
  • Spolky

Zájmové skupiny vymezil Programový výbor spolku na své schůzi dne 24.11.2014. Programový výbor na své schúzi den 13.1.2015 specifikoval možnosti pro volbu zařazení do jednotlivých zájmových skupin následovně:

• Veřejná správa: obce, města, městyse, dobrovolné svazky obcí
  • Vzdělání: školy, mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Církve a náboženské společnosti: církve a náboženské společnosti registrované ministerstvem kultury
  • Zemědělci a potravináři: právnické a fyzické osoby podnikající v zemědělství, potravinářství a výrobě krmiv a subjekty poskytující služby pro zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Nezemědělští podnikatelé: právnické a fyzické osoby podnikající mimo zemědělství, potravinářství, výrobu krmiv a ubytovací a stravovací služby, provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu, provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí, provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
  • Poskytovatelé služeb v cestovním ruchu: ubytovací a stravovací služby, provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu, provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí, provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
  • Fyzické osoby nepodnikající: občané, kteří mají trvalé bydliště na území MAS.
Přehled členů a jejich zařazení do zájmových skupin je ke stažení zde.

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,