Fotogalerie

Ve fotogalerii umístěné na těchto stránkách jsou umísťované fotografie mající nějaký vztah k činnosti MAS Moravský kras, případně jednotlivých mikroregionů, na jejichž území místní akční skupina působí. Fotogalerie je rozčleněna na několika skupin. V ních  jsou potom umísťované chronologicky fotografie z jednotlivých akcí.

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.