www.mas-moravsky-kras.cz
Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

Informační média

V této rubrice najdete informace o jednotlivých informačních médiích, které MAS Moravský kras vydává. Prvním z nich jsou turistické noviny Doma v Moravském krasu, které vychází nepravidelně, zpravidla 2x do roka. Jedná se o sezónní noviny, v nichž najdou jejich čtenáři mnoho zajímavých informací. Jednak informace z činnosti místní akční skupiny, ale také aktuality z různých sdružení působících na území 5-ti regionů - Moravský kras, Drahanská vrchovina, Časnýř, Protivanovsko a Černohorsko. Dále poskytují aktuální informace o systému značení místních produktů, a to jak v regionu, tak v dalších regionech ČR, v nichž je tento systém zaveden. Cílem novin je podávat informace jak místním obyvatelům regionu, tak jeho návštěvníkům. Noviny jsou distribuovány do Turistických informačních center, místních knihoven a na místech soustředěného turistického ruchu.

Dalším médiem je Zpravodaj, který je opět vydáván nepravidelně, ale ten již častěji reaguje na aktuální události, jako jsou např. informace o termínech uzávěrek pro podávání žádostí o dotace, jak např. z Jihomoravského kraje, ministerstev, ale také jednotlivých operačních programů apod. Zpravodaj je rozesílán v elektronické podobě ve formátu Acrobat Reader na všechny obce, městyse a města v regionu, členy MAS MK a další subjekty, které se zaregistrují na těchto stránkách k odebírání novinek.

Rozesílání novinek z toho webu je dalším kanálem k získávání informací o činnosti MAS MK a aktualitách na tomto moderní médiu, bez něhož si již nedovede většina z nás svůj život vůbec představit. 

Posledním zdrojem informací jsou Tiskové zprávy, které jsou vydávány především pro ostatní média, jako je periodický tisk, rozhlas, televize a samozřejmě již zmíněný internet. Pokud chcete mít aktuální informace o činnosti MAS Moravský kras a jejich aktivitách, ale nejen to, není nic jednoduššího než zaregistrovat svoji e-mailovou adresu vpravo dole na těchto stránkách. V případě, že tak učiníte a přesto se stane, že Vám informace zasílány nebudou, zašlete prosím zprávu přímo z tohoto textu na e-mailovou adresu office@mas-moravsky-kras.cz.     

      

Kolik obcí a měst má území MAS?

30
37%


59
38%


103
25%


Počet hlasujících: 32

Via Bohemica

Kras - naše společné dědictví

Ztracený svět

Rezervace stanů
POUZE
na e-mailu: masmk@seznam.cz

Sociální sítě

 
YouTube                 Facebook

moravskykras.eu
Verze s větším písmem pro slabozraké
Mapa stránek / Prohlášení o přístupnosti / Webdesign / Webmaster / Copyright 2008 MAS MK