www.mas-moravsky-kras.cz
Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

MAS Moravský kras se uchází o více než 150 mil. Kč na podporu rozvoje regionu

Strategie místního rozvoje pod názvem Moravský kras jinak byla zpracována za účasti zástupců veřejného, soukromého a občanského sektoru, jakož i různých zájmových skupin z území MAS Malohont pod vedením místních odborníků. Proces přípravy strategie probíhal v letech 2013 - 2015 s finanční podporou OP Technická pomoc, Jihomoravského kraje a z příspěvků měst a obcí zahrnutých do území působnosti MAS.

Pokud patříte mezi lidi, se kterými jsme se setkali během přípravy strategie nebo jste se zapojili jakýmkoli jiným způsobem, přijměte naše upřímné poděkování za spolupráci, za zaslání požadovaných údajů, za čas strávený na společných pracovních setkáních, za pomoc při realizaci dotazníkového průzkumu, jakož i u jiných podpůrných aktivitách. Stejně děkujeme i kolegům z několika místních akčních skupin z různých koutů Česka a Slovenska za vzájemné rady a podporu.

Výstupy pracovních setkání byli spolu s aktualizovanou analýzou místních zdrojů zpracovány do strategického dokumentu, ve kterém byly zároveň zohledněny i projektové záměry místních subjektů a výsledky dotazníkového průzkumu mezi obyvateli. Další podpůrné aktivity naleznete na zvláštní podstránce věnoval přípravě strategie - ZDE.

Kolik obcí má MAS Moravský kras?

Patnáct.
57%


Dvacetjedna.
9%


Padesátdevět.
24%


Stopět.
5%


Stodeset.
5%


Počet hlasujících: 214

Via Bohemica

Kras - naše společné dědictví

Ztracený svět

Rezervace stanů
POUZE
na e-mailu: masmk@seznam.cz

Sociální sítě

 
YouTube                 Facebook

moravskykras.eu
Verze s větším písmem pro slabozraké
24.10.2018

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,

4.9.2018

Dětská jezdecká škola Šemík, Řícmanice vá zve na 7. ročník Otevřeno 2018 ve spolupráci s cirkusem LeGrando
dne 8.9.2018 od 14.30 v Řícmanicích.

23.8.2018

v sobotu 1. 9. 2018 v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku se koná 3. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše.

11.6.2018

Obec Senetářov, Spolek Muzeum Senetářov pořádají 16.06.2018 v zahradě muzea Senetářovské gulášové slavnosti. Zahájení ve 13:00.

Mapa stránek / Prohlášení o přístupnosti / Webdesign / Webmaster / Copyright 2008 MAS MK