MAS Moravský kras se uchází o více než 150 mil. Kč na podporu rozvoje regionu

Strategie místního rozvoje pod názvem Moravský kras jinak byla zpracována za účasti zástupců veřejného, soukromého a občanského sektoru, jakož i různých zájmových skupin z území MAS Malohont pod vedením místních odborníků. Proces přípravy strategie probíhal v letech 2013 - 2015 s finanční podporou OP Technická pomoc, Jihomoravského kraje a z příspěvků měst a obcí zahrnutých do území působnosti MAS.

Pokud patříte mezi lidi, se kterými jsme se setkali během přípravy strategie nebo jste se zapojili jakýmkoli jiným způsobem, přijměte naše upřímné poděkování za spolupráci, za zaslání požadovaných údajů, za čas strávený na společných pracovních setkáních, za pomoc při realizaci dotazníkového průzkumu, jakož i u jiných podpůrných aktivitách. Stejně děkujeme i kolegům z několika místních akčních skupin z různých koutů Česka a Slovenska za vzájemné rady a podporu.

Výstupy pracovních setkání byli spolu s aktualizovanou analýzou místních zdrojů zpracovány do strategického dokumentu, ve kterém byly zároveň zohledněny i projektové záměry místních subjektů a výsledky dotazníkového průzkumu mezi obyvateli. Další podpůrné aktivity naleznete na zvláštní podstránce věnoval přípravě strategie - ZDE.