Získejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro své výrobky a služby!

Zabýváte se výrobou tradičních potravin či výrobků, vaše produkty mají v regionu historii, každý si je spojí s Moravským krasem? Nabízíte kvalitní služby v cestovním ruchu? Právě pro vás je určena značka MORAVSKÝ KRAS regionální produkt!

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým ho umožňuje objevovat a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Abyste mohli o značku zažádat, je potřeba vyplnit žádost o značku. Značka se uděluje ve třech kategoriích:
- výrobky a produkty;
- ubytovací a stravovací služby;
- zážitky.
Důležité je splnit certifikační kritéria a ukázat jedinečnost svých výrobků a služeb i ve vztahu k sounáležitosti s regionem.

Veškeré potřebné dokumenty naleznete ZDE.
Zaměřte se na certifikační kritéria, poté vyplňte samotnou žádost o značku.

Žádosti o značku přijímáme v sídle MAS do úterý 15. března 2016.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Obec Senetářov, Spolek Muzeum Senetářov pořádají 16.06.2017 v zahradě muzea Senetářovské gulášové slavnosti. Zahájení ve 13:00.

21.3.2018

28. Velikonoční jedovnický jarmark, sobota 24. března 2018 od 7.30 do 16.00 hodin v sále KD Jedovnice

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD