Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Geocachingová hra Pohádkového království šneka Krasíka

Šnek Krasík připravil v Moravském krasu geocachingovou hru. Pravidla hry naleznete na www.krasko.info. Všichni účastníci, kteří v termínu od 1. června 2014 do 31.srpna 2014 odešlou správně vyplněnou tajenku budou zařazeni do losování. Vylosovaní výherci získají od MAS Moravský kras a MAS OZ KRAS originální umělecká a řemeslná díla z Moravského a Slovenského krasu a další hodnotné ceny.

Kulatý stůl v Protivanově

MAS Moravský kras o.s. ve spolupráci s vedením obcí Protivanov, Malé Hradisko, Buková a Niva vás zve na Kulatý stůl obcí dne 26.5.2014 v 17 hodin na obecním úřadě v Protivanově. Setkání podobného typu jsou organizovaná v souladu s metodou LEADER v návaznosti na tvorbu nové rozvojové strategie MAS na období 2014-2020.

Pohádkové příběhy šneka Krasíka přibližují čtenářům Moravský kras

Nejen dětem, ale i dospělým, je určená nová pohádková knížka, která vznikla v Moravském krasu. Jmenuje se Dobrodružství šneka Krasíka a jejím autorem je slovenský spisovatel Slavomír Szabó. Kniha vznikla v rámci projketu spolupráce Leader Pohádkové království šneka Krasíka který realizujeme s MAS OZ KRAS ze Slovenského krasu
.

Kulatý stůl ve Křtinách

MAS Moravský kras o.s. ve spolupráci s vedením obcí Křtiny, Habrůvka, Bukovina a Bukovinka Vás zve na Kulatý stůl obcí dne 19.5.2014 v 17 hodin v Hostnici u Farlíků ve Křtinách. Setkání podobného typu jsou organizovaná v souladu s metodou LEADER v návaznosti na tvorbu nové rozvojové strategie MAS na období 2014-2020.

Schválené Žádosti o dotaci z opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie NUTS II Jihovýchod – 20. kolo

Státní zemědělský intervenční fond má v rámci 20. kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova ČR ke dni 5. května schváleno v NUTS II Jihovýchod 62 Žádostí o dotaci v opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie v celkové výši podpory 12 029 942,- Kč. Je mezi nimi i 10 projketů z poslední výzvy naší MAS.

Ukliďme Česko!

Nová zelená úsporám pro rok 2014

1. dubna 2014 byl spuštěn příjem žádostí o poskytnutí podpory pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na opatření vedoucí ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností, výměnu neekologických zdrojů tepla na vytápění a na instalaci solárních termických systémů. K dispozici pro žadatele je 1,9 mld Kč.

Festival Den šneka Krasíka

MAS Moravský kras o.s., MAS Občianske združenie KRAS a Obec Senetářov Vás zvou v sobotu 5.4.2014 do Senetářova na Festival Den šneka Krasíka. V programu vystoupí naše a slovenské hudební skupiny, pro děti je připraveno maňáskové představení, soutěže a pohádkové hry. Pro rodiče gastronomické speciality Slovenského krasu.

Seznam vybraných projektů 10. výzvy

Výběrová komise a Programový výbor MAS Moravský kras o.s. na svých jednáních vybrali a schválili k podpoře 10 projektů podaných v 10. výzvě realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras.

Výběrové řízení na nové zaměstnance

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozice projektový manažer pro zpracování rozvojové strategie regionu. Přihlášky lze poávat do 5. března 2014. Předběžný termín osobního pohovoru je dne 10. března 2014 v sídle MAS.

[1]      «      7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17      »      [52]

Obec Senetářov, Spolek Muzeum Senetářov pořádají 16.06.2017 v zahradě muzea Senetářovské gulášové slavnosti. Zahájení ve 13:00.

21.3.2018

28. Velikonoční jedovnický jarmark, sobota 24. března 2018 od 7.30 do 16.00 hodin v sále KD Jedovnice

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD