Upozornění pro žadatele: Změny výzev PR IROP SCLLD

Změny spočívají ve vložení následujícího odstavce s textem na konec textu o věcné způsobilosti:

Věcná způsobilost se řídí do vydání rozhodnutí Obecnými a Specifickými pravidly pro žadatele a příjemce integrovaných projektů pro výzvu č. 53 IROP ve znění platném ke dni vyhlášení výzvy. V době realizace, tj. od data vydání rozhodnutí o dotaci, se věcná způsobilost řídí vždy aktuální verzí výše uvedených Pravidel.

Celé znění změněných výzev naleznete zde.

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".