Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Kniha Neuvěřitelné příhody šneka Krasíka je v prodeji

MAS Moravský kras z.s vydala koncem loňského roku novou knihu Neuvěřitelné příhody šneka Krasíka. Kniha je v prodeji v kanceláří MAS a v pohádkových kancelářích a informačních centrech. Na vydání knihy se podíleli pohádkové kanceláře, obce a města a poskytovatelé služeb v cestovním ruchu.

EX-post evaluace Strategického plánu Leader

V roce 2015 MAS Moravský kras z.s. ukončila realizaci Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras. Částkou 53 901 668 Kč bylo podpořeno celkem 131 projektů.  Zkušenosti z realizace Strategického plánu Leader MAS využila i při přípravě nové rozvojové strategie.

Nová interaktivní mapa regionálních značek!

Na adrese http://www.regionalni-znacky.cz/mapa-regionu můžete nově najít novou interaktivní mapu vytvořenou pomocí technologie Google. Nabízí nejen přehled regionů sdružených v ARZ, ale také GPS lokace držitelů regionálních značek, které naleznete na stránkách jednotlivých regionů.

Prezentace ze semináře "Úspory energie v Moravském krasu 2015"

MAS Moravský kras z.s. zorganizovala 26. listopadu 2015 již sedmý seminář zaměřený na dosahování energetických úspor a podporu obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. 8 přednášejících prezentovalo zajímavá a aktuální témata a my Vám nyní přinášíme prezentace jednotlivých vystoupení.

Pozvánka na seminář Úspory energie 2015 v Blansku

MAS Moravský kras z.s. Vás zve na tradiční podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 26. listopadu 2015 v Blansku.

Představení knihy Neuvěřitelné příhody šneka Krasíka

MAS Moravský kras z.s. Vás zve na autogramiádu Slavomíra Szaba, autora knihy Neuvěřitelné příhody šneka Krasíka která se bude konat dne 15.11.2015 v 15 hodin v audiovizuálním sálu blanenského zámku. Knihu bude možné zakoupit přímo na akci nebo v průběhu festivalu Vítání sv. Martina.

Slavnostní setkání v Drahanech

Městys Drahany Vás zve dne 15. 11.2015 na Slavnostní setkání u příležitosti 110.výročí narození P.ThDr. et PhDr. Vincence Pořízky, zakladatele hindistiky ve střední Evropě, rodáka z Drahan. Setkání se zúčastní i velvyslanec Indické republiky pan Krishan Kumar.

Místní akční skupina úspěšně prošla standardizací
Místní akční skupina Moravský kras dnes, 10. 11. 2015, obdržela vyrozumění Ministerstva zemědělství, že úspěšně splnila podmínky dané metodikou pro standardizaci místních akčních skupin v programovém období 2014-2020.

Pozvánka na seminář Příběh jako dědictví

MAS Moravský kras z.s.a Město Blansko Vás zvou na seminář Příběh jako dědictví. Semiář se bude konat dne 16. listopadu 2015 se začátkem v 9 hodin ve velké zasedací místnost Městského úřadu v Blansku, Nám. republiky 1. Na akci je nutné se předem přihlásit e-mailem nebo telefonicky nejpozději do 12. listopadu 2015.

Pozvánka na veřejné projednávání SCLLD

Veřejné projednávání SCLLD se bude konat 19. listopadu 2015 v 15 hodin v zasedací místnosti MAS. Jedná se o poslední veřejné projednávání před jejím schválením orgány MAS Moravský kras z.s.

[1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13      »      [53]

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,