Seminář pro žadatele k výzvě č. 14 v rámci PR IROP
MAS Moravský kras z.s. zve na seminář pro žadatele k výzvě č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí, ve které je možné podpořit pořízení techniky pro IZS (např. pro JPO II a JPO III). Seminář se uskuteční ve středu 14. října 2020 v 10:00 hod. v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s.

Vyhlašujeme výzvu pro zájemce o udělení značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®.

Vyhlášení výzvy č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí

MAS Moravský kras z.s. dne 20. 8. 2020 vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí, ve které je možné podpořit pořízení techniky pro IZS. Alokace výzvy je stanovena na 2 096 841 Kč, přitom minimální celkové způsobilé výdaje (CZV) na projekt jsou stanoveny na 50 000 Kč a maximální na 689 000 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 3. 11. 2020.

Seznam přijatých projektů v rámci 4. výzvy PR PRV SCLLD Moravský kras jinak

V rámci 4. výzvy PR PRV SCLLD Moravský kras jinak, která měla uzávěrku příjmu projektů dne 27.3.2020 bylo přijato celkem 28 projektů. Jejich seznam je zde.

Vyhlášení dvou výzev v PR IROP

MAS Moravský kras z.s. dne 31. 3. 2020 vyhlásí dvě výzvy k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 12 „Parkovací systémy“, u které alokace činí 2 114 822,89 Kč celkových způsobilých výdajů, a o výzvu č. 13 „Cyklodoprava II“, u které alokace byla stanovena na 10 045 000 Kč celkových způsobilých výdajů. Žádosti o podporu bude možné u obou výzev předkládat do 19. 5. 2020.

Filmový cestovatelský průvodce ve slovenských regionálních televizích

Po dohodě s agenturou Slov Media Group, s.r.o. bude Filmový cestovatelský průvodce Kras- naše společné dědictví vysílán ve slovenských regionálních televizích Severka, Vega a Romana.

Upozornění pro žadatele

Upozorňujeme žadatele, že pro podání žádosti ve 4. výzvě PR PRV je nutné aby žadatel, který není fyzickou osobou nebo právnickou osobou veřejného práva nebo právnickou osobou registrovanou mimo režim veřejných rejstříků podle zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob a o evidenci svěřenských fondů, ve znění pozdějších právních předpisů (dále jen „zákon o veřejných rejstřících“), byl zapsán v Evidenci údajů o skutečných majitelích (dále jen „Evidence skutečných majitelů“) dle § 118b a násl. zákona o veřejných rejstřících.

Pozvánka na seminář pro žadatele

MAS Moravský kras z.s. zve potencionální zájemce o dotaci na seminář pro žadatele ke 4. výzvě v rámci PR PRV SCLLD Moravský kras jinak. Seminář se uskuteční dne 10.2.2020 se začátkem v 9 hodin v zasedací místnosti MAS.

Navýšení alokace na PR PRV SCLLD Moravský kras jinak

ŘO PRV nám dopisem dne 21.ledna 2020 sdělil, že MAS Moravský kras z.s. splnila podmínky stanovené pro přerozdělení nevyčerpané či odebrané alokace uvedené v kapitole 5, odrážka d) Pravidel pro změny strategií týkající se Programového rámce Programu rozvoje venkova v souvislosti se střednědobým hodnocením č.j. 35470/2018-MZE-14113. Alokaci na PR PRV nám zyvšuje o 19 145 640 Kč.

Výzva pro zájemce o udělení značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt® !

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [61]