Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Filmový cestovatelský průvodce ve slovenských regionálních televizích

Po dohodě s agenturou Slov Media Group, s.r.o. bude Filmový cestovatelský průvodce Kras- naše společné dědictví vysílán ve slovenských regionálních televizích Severka, Vega a Romana.

Upozornění pro žadatele

Upozorňujeme žadatele, že pro podání žádosti ve 4. výzvě PR PRV je nutné aby žadatel, který není fyzickou osobou nebo právnickou osobou veřejného práva nebo právnickou osobou registrovanou mimo režim veřejných rejstříků podle zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob a o evidenci svěřenských fondů, ve znění pozdějších právních předpisů (dále jen „zákon o veřejných rejstřících“), byl zapsán v Evidenci údajů o skutečných majitelích (dále jen „Evidence skutečných majitelů“) dle § 118b a násl. zákona o veřejných rejstřících.

Pozvánka na seminář pro žadatele

MAS Moravský kras z.s. zve potencionální zájemce o dotaci na seminář pro žadatele ke 4. výzvě v rámci PR PRV SCLLD Moravský kras jinak. Seminář se uskuteční dne 10.2.2020 se začátkem v 9 hodin v zasedací místnosti MAS.

Navýšení alokace na PR PRV SCLLD Moravský kras jinak

ŘO PRV nám dopisem dne 21.ledna 2020 sdělil, že MAS Moravský kras z.s. splnila podmínky stanovené pro přerozdělení nevyčerpané či odebrané alokace uvedené v kapitole 5, odrážka d) Pravidel pro změny strategií týkající se Programového rámce Programu rozvoje venkova v souvislosti se střednědobým hodnocením č.j. 35470/2018-MZE-14113. Alokaci na PR PRV nám zyvšuje o 19 145 640 Kč.

Výzva pro zájemce o udělení značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt® !

4. výzva PR Program rozvoje venkova SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje dne 21.ledna 2020 již 4. výzvu k předkládání Žádostí o podporu v rámci operace 19.2.1. Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020. Termín příjmu žádostí je od 9. do 27. března 2020. Žádosti o dotaci a přílohy se předkládají pouze přes Portál Farmáře. Na výzvu je alokováno celkem 5 193 829 Kč. Z toho na Fichi 1 je určeno 1 589 251 Kč, na Fichi 2 je určeno 1 871 790 Kč a na Fichi 3 je určeno 1 732 788 Kč.

Upozornění na změnu způsobu zasílání a doručování dokumentů k administraci žádostí

Upozorňujeme žadatele, že od 1. ledna 2020 jsou výhradně do schránky na Portál farmáře zasílány informace a dokumenty k průběhu administrace podaných žádostí, přičemž tyto dokumenty se považují za doručené okamžikem, kdy se uživatel do svého účtu na Portálu farmáře přihlásí. Nepřihlásí-li se do svého účtu ve lhůtě 10 dnů ode dne, kdy byl dokument na Portálu farmáře zveřejněn, považuje se tento dokument za doručený posledním dnem této lhůty.

Vyhlašujeme poslední výzvy v rámci PR OP ŽP v rámci SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje dne 2. 12. 2019 poslední dvě výzvy v rámci PR OP Životní prostředí. Výzvy jsou zaměřeny na aktivity sídelní zeleň, ÚSES a protierozní ochrana. Příjem žádostí končí dne 6. 1. 2020. Alokace na obě výzvy je 10 mil. Kč.

Prezentace ze semináře Adaptace obcí na klimatické změny

Na web jsme umístili prezentace z 11. ročník tradičního podzimního semináře pro starosty a širokou veřejnost Adaptace obcí na klimatické změny. Prezentace naleznete dále v článku.

Seminář Adaptace obcí na klimatické změny

MAS Moravský kras z.s. Vás zve na 11. ročník tradičního podzimního semináře pro starosty a širokou veřejnost. Letos s podtitulem adaptace obcí na klimatické změny. Bližší info viz pozvánka.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [56]

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.