Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Výzva pro zájemce o udělení regionální značky

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt.

Seminář pro žadatele v rámci OP Životní prostředí

Zveme vás na Seminář pro žadatele k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ SCLLD Moravský kras jinak Zeleň v sídlech, Realizace ÚSES, který se bude konat 25. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Seminář pro příjemce rámci OP Zaměstnanost

Zveme vás na Seminář pro příjemce k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ZAMĚSTNANOST SCLLD Moravský kras jinak Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb II, Rozvoj rodinného života II, který se bude konat 18. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Seminář pro žadatele v rámci OP Zaměstnanost

Zveme vás na Seminář pro žadatele k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ZAMĚSTNANOST SCLLD Moravský kras jinak Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb III, Rozvoj rodinného života III, který se bude konat 11. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Pozvánka na 3. kolo seminářů v rámci projektu „Klimatická zeleň“
Zveme vás na 3. kolo seminářů v rámci projektu „Klimatická zeleň“, které se bude věnovat především následné péči o vysazenou zeleň. Získáte praktické poznatky o následné péči o vysazenou zeleň, o způsobu provádění výchovných řezů, intenzitě zálivky, možnosti kotvení dřevin a postupu v ochraně proti okusu zvířat. Seminář se koná 20.2.2019 od 9:00 h v zasedací místnosti MAS Moravský kras, Sloup 221.

Vyhlášení výzvy PR OP ŽP SCLLD Zeleň v sídlech

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlašuje dne 11. 2. 2019 výzvu na předkládání žádostí o podporu v rámci PR OP Životní prostředí. Výzva je vyhlášená na opatření Sídelní zeleň. Příjem žádostí bude probíhat do 29. 10. 2019 do 12 hodin. Alokace (maximální celková dotace z prostředků EU) na schválené projekty je vyhlášena ve výši 6 000 000 Kč.

Vyhlášení nových výzev v rámci PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlaašuje dne 28. 2. 2019 dvě nové výzvy na předkládládání žádostí o podporu v rámci PR OP Zaměstnanost. Na výzvu Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb- III. je alokováno 2 600 000 Kč. Na výzvu Rozvoj rodinného života III. je alokováno 5 000 000 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 15. 4. 2019 do 12 hodin.

MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje 3. výzvu PR PRV SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s., jako nositel SCLLD Moravský kras jinak, dne 21. ledna 2019 vyhlašuje 3. výzvu k předkládání žádostí o dotaci v rámci Programového rámce Program rozvoje venkova. Na výzvu je alokováno celkem 11 367 001 Kč. Příjem žádostí bude od 11. do 26. března 2019.

Vyhlášení výzvy PR OP ŽP SCLLD Realizace ÚSES a Protierozní opatření

Dne 30.11.2018 MAS Moravský kras z.s. vyhlásí výzvu v rámci PR OP ŽP SCLLD Moravský kras jinak Realizace ÚSES a Protierozní opatření. Celková alokace na výzvu je 4 mil. Kč. Žádosti o podporu projektů je možné podávat do 24.6.2019. Výzva na sídlení zeleň bude vyhlášena až po 1.1.2019 tak, aby žadatelem mohli být i obce do 500 obyvatel.

Příprava výzev PR OP ŽP SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. připravuje vyhlášení výzev v rámci PR OP ŽP SCLLD. Vyhlášeny bodou výzvy na opatření Realizace ÚSES, Protierozní opatření a sídelní zeleň. Předpokládaný termín vyhlášení je 30.11.2018. Termín ukončení příjmu žádostí bude 10.6.2019.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [54]

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.

5.9.2019

Kulturní odpoledne v muzeu v Senetářově dne 14.9.2019.

2.5.2019

V sobotu 11.5.2019 ve 13 hodin se koná akce Senetářovské gulášové slavnosti.

25.1.2019

V sobotu 2. února 2019 ve 14:00 hod v Chrudichromech se bude konat výstava maškarních průvodů