Podzimní výzva: certifikace produktů/služeb/zážitků

Máte ve svém okolí šikovného řemeslníka, výrobce lokálních produktů nebo někoho, kdo umí zprostředkovat výjimečný, regionálně zaměřený zážitek? Chcete pomoci v reklamě a propagaci Vaší produkce a zvýšit si prestiž výrobku, služby nebo zážitku prostřednictvím dobrého jména regionu?

Pak Vás bude zajímat výzva k předkládání žádostí o udělení regionální značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®. Regionální značka zaručuje vedle kvality i šetrnost k přírodě, a především původ a vazbu na určité výjimečné území.

Žádosti předkládejte nejpozději do 31. října 2022.

Leták zde.

Veškeré informace ke značce naleznete na webu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktní osoba:
Michaela Holomková
holomkova.misa@gmail.com

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".