Seminář pro žadatele k výzvě č. 16 PR IROP
 MAS Moravský kras z.s. zve na seminář pro žadatele k výzvě č. 16, která je zaměřena na veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity s cílem zlepšit sociální situaci jednotlivců a komunity jako celku. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 9. září 2021 v 10:00 hod. v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s.

Krásenské guláš
 Přijďte na den plný voňavých gulášů, skvělé hudby a doprovodného programu v sobotu 4. 9. 2021 do areálu hřiště za Rychtou v Krásenku, kde se koná již 6. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše.

Vyhlášení výzvy č. 15 Rozvoj infrastruktury základních škol II
MAS Moravský kras z.s. dne 12. 8. 2021 vyhlásila výzvu k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 15 Rozvoj infrastruktury základních škol II,  která je zejména zaměřena na podporu odborných učeben na základních školách. Alokace výzvy je stanovena na 6 020 376,17 Kč, přitom minimální celkové způsobilé výdaje (CZV) na projekt jsou stanoveny na 500 000 Kč a maximální na 2 006 792 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 29. 9. 2021.

Vyhlášení výzvy č. 16 Rozvoj komunitních center
MAS Moravský kras z.s. dne 12. 8. 2021 vyhlásila výzvu k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 16, Rozvoj komunitních center, která je zaměřena na veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity s cílem zlepšit sociální situaci jednotlivců a komunity jako celku. Alokace výzvy je stanovena na 5 622 000Kč, přitom minimální celkové způsobilé výdaje (CZV) na projekt jsou stanoveny na 2 811 000Kč a maximální na 5 622 000 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 29. 9. 2021.

Výzva pro zájemce o udělení značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®.

Pozvánka na fokusní skupinu Mobilita v rámci přípravy nové strategie
Pozvánka na skupinovou diskusi (fokusní skupinu) pro tematickou oblast Mobilita organizovanou v rámci přípravy koncepční části strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) pro období 2021-2027 pro oblast Moravský kras. Fokusní skupina se bude konat dne 9.6.2021 od 10:00 v zasedací místnosti MAS. Cílem je společně posoudit návrh SWOT analýzy, návrh analýzy potřeb a návrh intervenční logiky strategie.

Pozvánka na fokusní skupinu Dědictví v rámci přípravy nové strategie
Pozvánka na skupinovou diskusi (fokusní skupinu) pro tematickou oblast Dědictví organizovanou v rámci přípravy koncepční části strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) pro období 2021-2027. Fokusní skupina se bude konat dne 2.6.2021 v 10:00 v zasedací místnosti MAS. Cílem je společně posoudit návrh SWOT analýzy, návrh analýzy potřeb a návrh intervenční logiky strategie.

Pozvánka na fokusní skupinu Spolupráce v rámci přípravy nové strategie

Pozvánka na skupinovou diskusi (fokusní skupinu) pro tematickou oblast Spolupráce organizovanou v rámci přípravy koncepční části SCLLD pro období 2021-2027. Fokusní skupina se bude konat dne 25.5.2021 v 9:00 v zasedací místnosti MAS. Cílem je společně posoudit návrh SWOT analýzy, návrh analýzy potřeb a návrh intervenční logiky strategie.

Tisková zpráva ze Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova

Vážíme si podpory paní senátorky Ing. Jaromíry Vítkové, která v rámci jednání Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova vystoupila při projednávání financování místních akčních skupin v dalším programovém období 2021-2027. Paní senátorka vyjádřila jednoznačnou podporu místním akčním skupinám v ČR, neboť velice dobře zná činnosti MAS, které napomáhají k místnímu udržitelnému rozvoji.

Veřejné projednávání a připomínkování nové strategie

MAS Moravský kras z.s. zahajuje veřejné projednávání a připomínkování nové strategie pro období 2021-27. Podrobnosti naleznete v textu článku. Připomínky, návrhy a doporučení prosím posílejte mailem na adresu masmk@seznam.cz. Průběžně budou probíhat fokusní skupiny, veřejná projednávání a pracovní skupiny a to on- line a prezenčně. O termínech budete včas informování na našich webových stránkách.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [61]