Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Seznam projektů přijatých ve výzvách č. 010 a 011 PR OP Zaměstnanost

Ve výzvách PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak č. 010 a 011, které měly uzávěrku dne 7.2.2017,  bylo přijato celkem 10 projektů. Projekty zhruba o jednu třetinu převyšují finanční částky alokované ve výzvách. Projekty následně projdou kontrolou přijatelnosti a formálních náležitostí a věcným hodnocením. Žadatelé budou o výsledcích jednotlivých hodnocení informování prostřednictvím systému MS 2014 + a prostřednictvím našich webových stránek.

Modifikace výzev PR OP Zaměstnanost

Dne 30.1.2017 byly modifikované výzvy PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak č. 010 a 011. Modifikace spočívá v prodloužení termínu uzavření výzev o 1 týden na  7. února 2017. Důvodem modifikace je technický problém s finalizací žádostí v systému MS 2014+.

Prezentácia knihy Krajina příběhů: Drahanská vrchovina

Všetkým milovníkom historických a tradovaných tajuplných príbehov je určená kniha Krajina příběhů: Drahanská vrchovina, ktorej verejná prezentácia sa uskutoční vo štvrtok 26. januára o 17.00 hod. vo Verejnej knižnici Jána Bocatia v Košiciach. Kniha prezentuje Drahanskú vrchovinu prostredníctvom devätnástich poviedok z rôznych období. Ich autormi sú spisovatelia z košickej Literárnej spoločnosti Pravé orechové – Slavomír Szabó a Zuzana Kratyinová.

Vyhlášení 1. výzvy v rámci Programu rozvoje venkova

MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje dne 23. ledna 2017 1. výzvu k předkládání Žádostí o podporu v rámci operace 19.2.1. Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020. Výzva se vyhlašuje na Fiche 1, 2, 3, 4 a 5. Příjem projektů bude probíhat ve dnech 6. - 17. března 2017.

Výzvy v rámci PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlašuje v rámci PR OP Zaměstnanost dne 1.12.2016 výzvu č. 010 Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb a výzvu č. 011 Rozvoj rodinného života. V rámci uvedených výzev je možné předkládat žádosti o podporu projektů v termínu do 31.1.2017. Maximální délka realizace projektů je 36 měsíců.

Prezentace ze semináře Úspory energie v Moravském krasu 2016

MAS Moravský kras z.s. zorganizovala 10. listopadu 2016 již osmý seminář zaměřený na dosahování energetických úspor, podporu obnovitelných zdrojů energie a ochranu životního prostředí na území Moravského krasu. 8 přednášejících prezentovalo zajímavá a aktuální témata a my Vám nyní přinášíme prezentace jednotlivých vystoupení.

Strategie SCLLD Moravský kras jinak schválena!

Dne 11.11.2016 jsme dostali z ministerstva pro místní rozvoj depeši, která informuje, že žádost o podporu strategie Moravský kras jinak splnila podmínky věcného hodnocení příslušných řídících orgánů. Uvedené sdělení znamená schválení strategie. Nyní očekáváme sdělení, že naše žádost splnila podmínky pro vydání právního aktu a následně nám budou vystaveny právní akty řídícími orgány OP ZAM, PRV a IROP.

Výzva pro uchazeče o práci externího hodnotitele

MAS Moravský kras z.s. hledá uchazeče, kteří mají zájem o výkon funkce externího hodnotitele žádostí o podporu v rámci Programového rámce Operačního programu Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak. Nejzaší termín pro podání přihlášky je 30. listopad 2016.

EduPoint - Hejného metoda

Je matematika zábava a radost z objevování? Může být učitel průvodce, který děti motivuje, aby správná řešení objevovaly samy? Workshop ve formátu otevřené třídy, na kterém si budete moci prakticky odzkoušet výukovou metodu matematiky používanou nově na některých základních školách.

Pozvánka na seminář Úspory energie 2016 v Blansku

MAS Moravský kras z.s. Vás zve na tradiční podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 10. listopadu 2016 v Blansku.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [52]

Obec Senetářov, Spolek Muzeum Senetářov pořádají 16.06.2017 v zahradě muzea Senetářovské gulášové slavnosti. Zahájení ve 13:00.

21.3.2018

28. Velikonoční jedovnický jarmark, sobota 24. března 2018 od 7.30 do 16.00 hodin v sále KD Jedovnice

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD