Pozvánka na fokusní skupinu Mobilita v rámci přípravy nové strategie

Skupinová diskuze bude zaměřena na tematickou oblast Mobilita, která se zaměřuje na potřebu chodníků, cyklotras a další témata.

Cílem je společně posoudit návrh SWOT analýzy, návrh analýzy potřeb, návrh intervenční logiky strategie.

Pozvánka je ke stažení zde.
1. návrh SWOT analýzy je ke stažení zde.
1. návrh analýzy potřeb je ke stažení zde.
1. návrh intervenční logiky strategie je ke stažení zde.

Váš názor je pro tvorbu Strategie nepostradatelný, protože jen díky postřehům místních aktérů, bude možné Strategii nastavit tak, aby náš region byl efektivně rozvíjen, a to prostřednictvím podpořených projektů a dalších aktivit.

Prosíme Vás, abyste svoji účast potvrdili telefonicky nebo mailem, tel.: 603 505 330, e-mail: zaviskova.masmk@gmail.com.

Kolik obcí a měst má území MAS?