Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Nový leták Evropské fondy po roce 2020

Nový leták Evropské fondy po roce 2020, který připravil Národní orgán pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj, představí zájemcům hlavní zdroje financování z evropských fondů, o které se budou moci ucházet v programovém období 2021-2027. Leták přibližuje podobu jak programů politiky soudržnosti, tak zdrojů řízených přímo Evropskou komisí nebo iniciativ reagujících na koronavirovou pandemii.

Modifikace výzvy č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí
MAS Moravský kras z.s. prodloužila termín pro předkládání žádostí o podporu z 3. 11. 2020,12:00 hodin na 27. 1. 2021,12:00 hod. Ve výzvě je možné podpořit pořízení techniky pro IZS. Alokace výzvy je stanovena na 2 096 841 Kč, přitom minimální celkové způsobilé výdaje (CZV) na projekt jsou stanoveny na 50 000 Kč a maximální na 689 000 Kč.

Zrušení zasedání Certifikační komise

Vzhledem k aktuálním opatřením vztahujícím se k nemoci COVID-19 rušíme zasedání Certifikační komise, které mělo proběhnout 22.10.2020.
O náhradním zasedání vás budeme včas infromovat.

Seminář pro žadatele k výzvě č. 14 v rámci PR IROP
MAS Moravský kras z.s. zve na seminář pro žadatele k výzvě č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí, ve které je možné podpořit pořízení techniky pro IZS (např. pro JPO II a JPO III). Seminář se uskuteční ve středu 14. října 2020 v 10:00 hod. v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s.

Vyhlašujeme výzvu pro zájemce o udělení značky MORAVSKÝ KRAS regionální produkt

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®.

Vyhlášení výzvy č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí

MAS Moravský kras z.s. dne 20. 8. 2020 vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 14 Kapacity pro přímou likvidaci rizikových událostí, ve které je možné podpořit pořízení techniky pro IZS. Alokace výzvy je stanovena na 2 096 841 Kč, přitom minimální celkové způsobilé výdaje (CZV) na projekt jsou stanoveny na 50 000 Kč a maximální na 689 000 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 3. 11. 2020.

Seznam přijatých projektů v rámci 4. výzvy PR PRV SCLLD Moravský kras jinak

V rámci 4. výzvy PR PRV SCLLD Moravský kras jinak, která měla uzávěrku příjmu projektů dne 27.3.2020 bylo přijato celkem 28 projektů. Jejich seznam je zde.

Vyhlášení dvou výzev v PR IROP

MAS Moravský kras z.s. dne 31. 3. 2020 vyhlásí dvě výzvy k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 12 „Parkovací systémy“, u které alokace činí 2 114 822,89 Kč celkových způsobilých výdajů, a o výzvu č. 13 „Cyklodoprava II“, u které alokace byla stanovena na 10 045 000 Kč celkových způsobilých výdajů. Žádosti o podporu bude možné u obou výzev předkládat do 19. 5. 2020.

Filmový cestovatelský průvodce ve slovenských regionálních televizích

Po dohodě s agenturou Slov Media Group, s.r.o. bude Filmový cestovatelský průvodce Kras- naše společné dědictví vysílán ve slovenských regionálních televizích Severka, Vega a Romana.

Upozornění pro žadatele

Upozorňujeme žadatele, že pro podání žádosti ve 4. výzvě PR PRV je nutné aby žadatel, který není fyzickou osobou nebo právnickou osobou veřejného práva nebo právnickou osobou registrovanou mimo režim veřejných rejstříků podle zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob a o evidenci svěřenských fondů, ve znění pozdějších právních předpisů (dále jen „zákon o veřejných rejstřících“), byl zapsán v Evidenci údajů o skutečných majitelích (dále jen „Evidence skutečných majitelů“) dle § 118b a násl. zákona o veřejných rejstřících.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [58]

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".