Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Vyhlášení 2 výzev PR IROP SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. dne 14. 5. 2019 vyhlásí dvě výzvy k předkládání žádostí o podporu v rámci PR IROP SCLLD Moravský kras jinak. Jedná se o výzvu č. 9 „Rozvoj infrastruktury základních škol“, u které alokace činí 13 483 854,13 Kč, a o výzvu č. 10 „Ochrana kulturního dědictví“, u které alokace byla stanovena na 10 526 316 Kč. Žádosti o podporu bude možné u obou výzev předkládat do 13. 8. 2019.

Pozvánka na skupinovou diskusi v rámci Mid-term evaluace realizace SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. pořádá v rámci Mid-term evaluace realizace SCLLD Moravský kras jinak skupinou diskusi (fokusní skupinu), která se koná
30.4.2019, od 9:00 v zasedací místnost MAS

Seznam přijatých projektů ve 3. výzvě PR PRV

26. března 2019 skončil příjem žádostí do 3. výzvy v rámci Programového rámce Program rozvoje venkova. Ve fichi 1 - Konkurenceschopné zemědělství bylo podáno 18 projektů, ve fichi 2 - Konkurenceschopné potravinářství a krmivářství byly podány 4 projekty a ve fichi 3 - Zákládání a rozvoj podniků bylo podáno 6 projektů. Celkem bylo ve 3. výzvě podáno 28 projektů.

Výzva pro zájemce o udělení regionální značky

Jste výrobce nebo zemědělec, nabízíte ubytování či stravování nebo organizujete zážitky v cestovním ruchu? Požádejte o certifikaci značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt.

Seminář pro žadatele v rámci OP Životní prostředí

Zveme vás na Seminář pro žadatele k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ SCLLD Moravský kras jinak Zeleň v sídlech, Realizace ÚSES, který se bude konat 25. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Seminář pro příjemce rámci OP Zaměstnanost

Zveme vás na Seminář pro příjemce k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ZAMĚSTNANOST SCLLD Moravský kras jinak Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb II, Rozvoj rodinného života II, který se bude konat 18. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Seminář pro žadatele v rámci OP Zaměstnanost

Zveme vás na Seminář pro žadatele k výzvám MAS Moravský kras z.s. v rámci PR OP ZAMĚSTNANOST SCLLD Moravský kras jinak Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb III, Rozvoj rodinného života III, který se bude konat 11. března 2019 v 9 hodin v zasedací místnosti MAS Moravský kras z.s. ve Sloupě.

Pozvánka na 3. kolo seminářů v rámci projektu „Klimatická zeleň“
Zveme vás na 3. kolo seminářů v rámci projektu „Klimatická zeleň“, které se bude věnovat především následné péči o vysazenou zeleň. Získáte praktické poznatky o následné péči o vysazenou zeleň, o způsobu provádění výchovných řezů, intenzitě zálivky, možnosti kotvení dřevin a postupu v ochraně proti okusu zvířat. Seminář se koná 20.2.2019 od 9:00 h v zasedací místnosti MAS Moravský kras, Sloup 221.

Vyhlášení výzvy PR OP ŽP SCLLD Zeleň v sídlech

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlašuje dne 11. 2. 2019 výzvu na předkládání žádostí o podporu v rámci PR OP Životní prostředí. Výzva je vyhlášená na opatření Sídelní zeleň. Příjem žádostí bude probíhat do 29. 10. 2019 do 12 hodin. Alokace (maximální celková dotace z prostředků EU) na schválené projekty je vyhlášena ve výši 6 000 000 Kč.

Vyhlášení nových výzev v rámci PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlaašuje dne 28. 2. 2019 dvě nové výzvy na předkládládání žádostí o podporu v rámci PR OP Zaměstnanost. Na výzvu Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb- III. je alokováno 2 600 000 Kč. Na výzvu Rozvoj rodinného života III. je alokováno 5 000 000 Kč. Žádosti o podporu je možné předkládat do 15. 4. 2019 do 12 hodin.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [56]

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.