Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Prezentácia knihy Krajina příběhů: Drahanská vrchovina

Všetkým milovníkom historických a tradovaných tajuplných príbehov je určená kniha Krajina příběhů: Drahanská vrchovina, ktorej verejná prezentácia sa uskutoční vo štvrtok 26. januára o 17.00 hod. vo Verejnej knižnici Jána Bocatia v Košiciach. Kniha prezentuje Drahanskú vrchovinu prostredníctvom devätnástich poviedok z rôznych období. Ich autormi sú spisovatelia z košickej Literárnej spoločnosti Pravé orechové – Slavomír Szabó a Zuzana Kratyinová.

Vyhlášení 1. výzvy v rámci Programu rozvoje venkova

MAS Moravský kras z.s. vyhlašuje dne 23. ledna 2017 1. výzvu k předkládání Žádostí o podporu v rámci operace 19.2.1. Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020. Výzva se vyhlašuje na Fiche 1, 2, 3, 4 a 5. Příjem projektů bude probíhat ve dnech 6. - 17. března 2017.

Výzvy v rámci PR OP Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak

MAS Moravský kras z.s. jako nositel SCLLD Moravský kras jinak vyhlašuje v rámci PR OP Zaměstnanost dne 1.12.2016 výzvu č. 010 Zkvalitnění a rozvoj sítě sociálních a návazných služeb a výzvu č. 011 Rozvoj rodinného života. V rámci uvedených výzev je možné předkládat žádosti o podporu projektů v termínu do 31.1.2017. Maximální délka realizace projektů je 36 měsíců.

Prezentace ze semináře Úspory energie v Moravském krasu 2016

MAS Moravský kras z.s. zorganizovala 10. listopadu 2016 již osmý seminář zaměřený na dosahování energetických úspor, podporu obnovitelných zdrojů energie a ochranu životního prostředí na území Moravského krasu. 8 přednášejících prezentovalo zajímavá a aktuální témata a my Vám nyní přinášíme prezentace jednotlivých vystoupení.

Strategie SCLLD Moravský kras jinak schválena!

Dne 11.11.2016 jsme dostali z ministerstva pro místní rozvoj depeši, která informuje, že žádost o podporu strategie Moravský kras jinak splnila podmínky věcného hodnocení příslušných řídících orgánů. Uvedené sdělení znamená schválení strategie. Nyní očekáváme sdělení, že naše žádost splnila podmínky pro vydání právního aktu a následně nám budou vystaveny právní akty řídícími orgány OP ZAM, PRV a IROP.

Výzva pro uchazeče o práci externího hodnotitele

MAS Moravský kras z.s. hledá uchazeče, kteří mají zájem o výkon funkce externího hodnotitele žádostí o podporu v rámci Programového rámce Operačního programu Zaměstnanost SCLLD Moravský kras jinak. Nejzaší termín pro podání přihlášky je 30. listopad 2016.

EduPoint - Hejného metoda

Je matematika zábava a radost z objevování? Může být učitel průvodce, který děti motivuje, aby správná řešení objevovaly samy? Workshop ve formátu otevřené třídy, na kterém si budete moci prakticky odzkoušet výukovou metodu matematiky používanou nově na některých základních školách.

Pozvánka na seminář Úspory energie 2016 v Blansku

MAS Moravský kras z.s. Vás zve na tradiční podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 10. listopadu 2016 v Blansku.

Pozvánka na workshop Storytelling - umění vyprávět

MAS Moravský kras Vás srdečně zve na workshopy na téma STORYTELLING. Na toto zajímavé téma pořádáme hned dva workshopy, a to 26. října 2016 se zaměřením na umění vyprávění příběhů pro dospělé publikum a 1. listopadu 2016 se zaměřením na dětské publikum.

Výtvarná a literární soutěž "Škola je bezva"

MAS Slavkovské bojiště spolu s MAS Bobrava a MAS Moravský kras vyhlašují literární a výtvarnou soutěž, aby se dozvěděly, co je na školách báječného, jak skvělí učitelé se v nich dají potkat, proč se děti těší do školy a taky jak by se jim líbilo, kdyby se ve škole přestalo známkovat.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [53]

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,