Nový leták Evropské fondy po roce 2020

„Čeští zájemci o spolufinancování svých projektů z evropských fondů budou mít v příští unijní sedmiletce na výběr z celkem osmi operačních programů, které navazují na programy, které už většina zná ze současného období. Větší důraz bude kladen na takzvané finanční nástroje, které poskytují podporu prostřednictvím výhodných úvěrů a půjček. Pro uhelné regiony vzniká úplně nový program financovaný z Fondu spravedlivé transformace. Evropské zdroje zahrnují řadu dalších nástrojů podpory, a proto jsme se rozhodli ve zkratce zobrazit vše podstatné, co nyní víme, na jednom listě,“ vysvětlila Daniela Grabmüllerová, náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů MMR.

Přehled podpor je aktuální k říjnu 2020; jeho konečná podoba bude předmětem dalšího jednání a je podmíněná schválením příslušné evropské legislativy. První výzvy nových operačních programů by mohly být zveřejněny do konce roku 2021.

Leták v příloze a v elektronické podobě k dispozici zde.

Zdroj:MMR

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.