Získejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro vaše výrobky či služby!

Zabýváte se výrobou tradičních potravin či výrobků, vaše produkty mají v regionu tradici, každý si je spojí s Moravským krasem? Nabízíte kvalitní služby v cestovním ruchu? Právě pro vás je určena značka MORAVSKÝ KRAS regionální produkt!

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým ho umožňuje objevovat a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Abyste mohli o značku zažádat, je potřeba vyplnit žádost o značku. Značka se uděluje ve třech kategoriích:
- výrobky a produkty;
- ubytovací a stravovací služby;
- zážitky.
Důležité je splnit certifikační kritéria a ukázat jedinečnost svých výrobků a služeb i ve vztahu k sounáležitosti s regionem.

Veškeré potřebné dokumenty naleznete ZDE.
Zaměřte se na certifikační kritéria, poté vyplňte samotnou žádost o značku.

Žádosti o značku přijímáme v sídle MAS do 10. června 2017.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit.
Kontakt: Michaela Chmelová, tel. 732 512 635

Gastronomie krasu

ENERGYREGION

Místní akční skupina MAS Moravský kras z. s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

15.5.2017

Obec Senetářov a Spolek Muzeum Senetářov pořádají v zahradě za muzeem Senetářovské gulášové slavnosti. Akce se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 13 hodiny.

5.5.2017

Dům přírody Vás zve na botanickou vycházku  se Zdeněkem Musilem, botanikem Správy CHKO Moravský kras, do Josefovského údolí. Sraz je 6.5.2017 v 8.45 u železniční zastávky Adamov.

15.3.2017

Odvážná cesta za láskou, aneb za skokany a ropuchami se zoologem
Antonínem Krásou, která se uskuteční 9. dubna 2017 v Domu přírody na Skalním mlýně.

14.3.2017

Slavnostní zahájení turistické sezony 2017 proběhne v neděli 2. dubna 2017. Zahájení budou předcházet turistické pochody se startem v Blansku a v Boskovicích, které zavedou kroky a kola účastníků do Černé Hory, kde od 14.30 hodin nová sezóna odstartuje...