Získejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro vaše výrobky či služby!

Zabýváte se výrobou tradičních potravin či výrobků, vaše produkty mají v regionu tradici, každý si je spojí s Moravským krasem? Nabízíte kvalitní služby v cestovním ruchu? Právě pro vás je určena značka MORAVSKÝ KRAS regionální produkt!

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým ho umožňuje objevovat a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Abyste mohli o značku zažádat, je potřeba vyplnit žádost o značku. Značka se uděluje ve třech kategoriích:
- výrobky a produkty;
- ubytovací a stravovací služby;
- zážitky.
Důležité je splnit certifikační kritéria a ukázat jedinečnost svých výrobků a služeb i ve vztahu k sounáležitosti s regionem.

Veškeré potřebné dokumenty naleznete ZDE.
Zaměřte se na certifikační kritéria, poté vyplňte samotnou žádost o značku.

Žádosti o značku přijímáme v sídle MAS do 20. října 2017.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit.
Kontakt: Michaela Chmelová, tel. 732 512 635

Gastronomie krasu

ENERGYREGION

Místní akční skupina MAS Moravský kras z. s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

24.8.2017

V sobotu 2.září 2017 se v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku koná soutěž ve vaření kotlíkových gulášů.

2.8.2017

Obec Ochoz u Brna zve ve dnech 29. - 30. září 2017 na Dny Ochoze u Brna.

13.7.2017

Muzeum Blanenska zve ve dnech 17. 7. - 21. 7. 2017 na Zážitkový příměstský program pro děti s tematikou historických objevů jeskyní Moravského krasu a archeologie.

15.5.2017

Obec Senetářov a Spolek Muzeum Senetářov pořádají v zahradě za muzeem Senetářovské gulášové slavnosti. Akce se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 13 hodiny.