Získejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro vaše výrobky či služby!

Zabýváte se výrobou tradičních potravin či výrobků, vaše produkty mají v regionu tradici, každý si je spojí s Moravským krasem? Nabízíte kvalitní služby v cestovním ruchu? Právě pro vás je určena značka MORAVSKÝ KRAS regionální produkt!

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým ho umožňuje objevovat a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Abyste mohli o značku zažádat, je potřeba vyplnit žádost o značku. Značka se uděluje ve třech kategoriích:
- výrobky a produkty;
- ubytovací a stravovací služby;
- zážitky.
Důležité je splnit certifikační kritéria a ukázat jedinečnost svých výrobků a služeb i ve vztahu k sounáležitosti s regionem.

Veškeré potřebné dokumenty naleznete ZDE.
Zaměřte se na certifikační kritéria, poté vyplňte samotnou žádost o značku.

Žádosti o značku přijímáme v sídle MAS do 20. října 2017.

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit.
Kontakt: Michaela Chmelová, tel. 732 512 635

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".