Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Pozvánka na pracovní setkání spolupracujících partnerů projektu Pohádkové království šneka Krasíka

MAS Moravský kras o.s. a OZ KRAS vás zve na pracovní setkání spolupracujících partnerů projektu Pohádkové království šneka Krasíka, které se koná 10. února 2014 ve 13.00 hod v zasedací místnosti MAS Moravský kras o.s.

Prodloužení termínu pro příjem žádostí

MAS Moravský kras o.s. prodlužuje termín pro příjem žádostí o udělení regionální značky pro výrobky, produkty a služby do 20. ledna 2014. Certifikační komise  bude zasedat dne 21. ledna 2014. Nově lze v rámci této výzvy podávat i žádosti o regionální značku na ubytovací a stravovací služby a další produkty cestovního ruchu.

Vyhlášení 10.výzvy v rámci realizace Strategického plánu Leader

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 27.12.2013 10. výzvu k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader  Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras  pro 20. kolo Programu rozvoje venkova ČR 2007-2013. Výzva se vyhlašuje na Fiche 5,6,8 a 9. Příjem projektů bude probíhat ve dnech 23.-24. ledna 2014.

Změna definice příjemce dotace pro 10. výzvu

Konkrétní změna Pravidel se týká Definice příjemce dotace. Nová definice je platná pro všechny žadatele v rámci 20. kola příjmu žádostí (tato definice nahrazuje v rámci opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie definici uvedenou ve schválených Fichích pro 20. kolo příjmu žádostí) a zpětně pro všechny žadatele/příjemce dotace, kterých se uvedená změna právní formy týká.

Výzva k nahlášení změn v projektech

V souvislosti s blížícím se koncem programového období a potřebou revidovat veškeré zbývající finanční prostředky se Ministerstvo zemědělství obrací na všechny příjemce dotace se žádostí o sdělení, zda bude dotace, schválená v rámci konkrétního projektu, vyčerpána v plné výši.

Připravujeme vyhlášení 10. výzvy

Programový výbor MAS Moravský kras dne 9.12.2013 schválil vyhlášení 10. výzvy k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras na Fiche 5,6,8 a 9. Vyhlášení výzvy následně schválil i Státní zemědělský intervenční fond. Výzva bude vyhlášena dne 27.12.2013. V tento den budou zveřejněny i všechny další podrobnosti a podklady k výzvě pro žadatele.

Pour féliciter 2014

Všem členům a příznivcům MAS Moravský kras o.s. přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2014.

Vyhlášení výzvy na cerfifikaci výrobků, produktů a služeb v cestovním ruchu

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 13. prosince 2013 výzvu k předkládání žádostí o udělení regionální značky na výrobky, produkty a služby v cestovním ruchu. Příjem žádostí končí dne  20. ledna 2014. Značku uděluje MAS od roku 2007 na výrobky a produkty, v tomto roce se rošiřuje v rámci projektu spolupráce Via Bohemica i na služby v cestovním ruchu.

Třetí veřejné projednávání strategie 2020

MAS Moravský kras o.s Vás zve na třetí veřejné projednávání Strategie 2020, na Kulatý stůl obcí Bořitov, Černá Hora, Lubě, Malá Lhota a Žernovník. Ve středu 11. prosince 2013 se začátkem v 17 hodin v zasedací místnosti MÚ Černá Hora.

Prezentace ze Semináře "Úspory energie"

MAS Moravský kras o.s. zorganizovala minulý týden regionální seminář zaměřený na dosahování energetických úspor a podporu obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se konal v Blansku a zúčastnilo se jej na 65 posluchačů. 10 přednášejících prezentovalo zajímavá a aktuální témata a my Vám nyní přinášíme prezentace jednotlivých vystoupení.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [52]