Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Zasedání výběrové komise

Výběrová komise MAS Moravský kras o.s. bude zasedat a hodnotit 14 projektů podaných v rámci 10. výzvy v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras dne 19. února 2014 v 9. hod. v zasedací místnosti MAS.

Filmový průvodce po Via Bohemica

Navštivte s námi regionální výrobce a poskytovatele služeb v Moravském krasu a Malodunajsku-Galantsku. V rámci projektu spolupráce Leader Via Bohemica byl dokončen filmový průvodce po místních produktech, výrobcích a službách. V rámci projektu vznikla i nová regionální značka MALODUNAJSKO - GALANTSKO regionálny produkt. Vlastníkem značky je MAS Stará Čierna voda.

Nejen výrobky, ale nově také ubytovací a stravovací služby se mohou pochlubit značkou MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

V úterý 21. ledna 2014 byla značka MORAVSKÝ KRAS regionální produkt® rozšířena o 11 nových držitelů. Certifikační komise složená z 6 členů posuzovala celkem 14 žádostí o značku, 3 žádosti nicméně nemohla uznat. Neúspěšní žadatelé mohou o značku zažádat znovu po provedení oprav.

Seznam přijatých žádostí v rámci 10. výzvy

V rámci vyhlášené 10. výzvy bylo přijato celkem 14 žádostí o dotaci. Žádosti byly podány ve všech vyhlášených fichích a budou následně procházet administrativní kontrolou a kontrolou přijatelnosti.

Pozvánka na pracovní setkání spolupracujících partnerů projektu Pohádkové království šneka Krasíka

MAS Moravský kras o.s. a OZ KRAS vás zve na pracovní setkání spolupracujících partnerů projektu Pohádkové království šneka Krasíka, které se koná 10. února 2014 ve 13.00 hod v zasedací místnosti MAS Moravský kras o.s.

Prodloužení termínu pro příjem žádostí

MAS Moravský kras o.s. prodlužuje termín pro příjem žádostí o udělení regionální značky pro výrobky, produkty a služby do 20. ledna 2014. Certifikační komise  bude zasedat dne 21. ledna 2014. Nově lze v rámci této výzvy podávat i žádosti o regionální značku na ubytovací a stravovací služby a další produkty cestovního ruchu.

Vyhlášení 10.výzvy v rámci realizace Strategického plánu Leader

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 27.12.2013 10. výzvu k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader  Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras  pro 20. kolo Programu rozvoje venkova ČR 2007-2013. Výzva se vyhlašuje na Fiche 5,6,8 a 9. Příjem projektů bude probíhat ve dnech 23.-24. ledna 2014.

Změna definice příjemce dotace pro 10. výzvu

Konkrétní změna Pravidel se týká Definice příjemce dotace. Nová definice je platná pro všechny žadatele v rámci 20. kola příjmu žádostí (tato definice nahrazuje v rámci opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie definici uvedenou ve schválených Fichích pro 20. kolo příjmu žádostí) a zpětně pro všechny žadatele/příjemce dotace, kterých se uvedená změna právní formy týká.

Výzva k nahlášení změn v projektech

V souvislosti s blížícím se koncem programového období a potřebou revidovat veškeré zbývající finanční prostředky se Ministerstvo zemědělství obrací na všechny příjemce dotace se žádostí o sdělení, zda bude dotace, schválená v rámci konkrétního projektu, vyčerpána v plné výši.

Připravujeme vyhlášení 10. výzvy

Programový výbor MAS Moravský kras dne 9.12.2013 schválil vyhlášení 10. výzvy k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras na Fiche 5,6,8 a 9. Vyhlášení výzvy následně schválil i Státní zemědělský intervenční fond. Výzva bude vyhlášena dne 27.12.2013. V tento den budou zveřejněny i všechny další podrobnosti a podklady k výzvě pro žadatele.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [53]

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,