Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Pozvánka na vzdělávací akci Značení místních produktů, marketing a propagace značky

Sdružení Renesance krajiny vás zve ve dnech 25.-26.4.2013 na vzdělávací akci Značení místních produktů, marketing a propagace značky. Vzdělávací akce je součástí projektu Šetrné hospodaření v krajině a územích soustavy NATURA 2000. Projekt je zaměřen na vzdělávání v plnění požadavků na šetrné zemědělské a lesnické hospodaření v územích NP, CHKO a NATURA 2000. Akce je určena pro podnikatele v zemědělství, potravinářství a lesnictví.

Vyhlašujeme 9. výzvu k předkládání žádostí o dotaci

Místní akční skupina MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje v souladu se Strategickým plánem Leader „Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras“ schváleným Státním zemědělským intervenčním fondem v rámci Programu rozvoje venkova ČR 2007-2013, opatření IV.1.1. Místní akční skupina a opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie 9. výzvu pro žadatele k předkládání projektů v rámci 19. kola příjmu projektů Programu rozvoje venkova ČR. Výzva se vyhlašuje pro Fiche 1,2,3,4,5,6 a 9. Příjem projektů bude ve dnech 2.- 6. května 2013.

Pozvánka na seminář pro žadatele

MAS Moravský kras o.s. pořádá dne 10. dubna 2013 v 15 hodin v sídle MAS seminář pro žadatele, kteří chtějí podat projekt ve vyhlášené 9. výzvě v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras.

MAS Moravský kras o.s. a Občianske združenie KRAS vás zvou ve dnech 18.-19. dubna 2013 do Křtin na seminář Archeologické a historické památky v krasu a tvorba produktů venkovského cestovního ruchu. Vzdělávací akce je součástí  projektu spolupráce Leader KRAS Kras-naše společné dědictví.

Festival Kras - naše společné dědictví 2013

MAS Moravský kras o.s., Občianske združenie KRAS a Obec Senetářov Vás zvou dne 20. dubna 2013 do Senetářova na první ročník krasového festivalu. Na festivalu vystoupí naše a slovenské folklorní soubory a bude zde představen i společný filmový cestovatelský průvodce po krasech. Začátek bude v 10 hodin před kostelem sv. Josefa.

Pozvánka na vzdělávací akci Protierozní ochranná opatření v zemědělské krajině

Sdružení Renesance krajiny vás zve ve dnech 4.-5.4.2013 na vzdělávací akci Protierozní ochranná opatření v zemědělské krajině. Vzdělávací akce je součástí projektu Šetrné hospodaření v krajině a územích soustavy NATURA 2000. Projekt je zaměřen na vzdělávání v plnění požadavků na šetrné zemědělské a lesnické hospodaření v územích NP, CHKO a NATURA 2000. Akce je určena pro podnikatele v zemědělství.

Vyhlášení 2. výzvy k předkládání projektů „Lokální identita zeleně venkovských sídel“

MAS Moravský kras o.s. a Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví v.v.i. vyhlašují dne 13. 3. 2013 výzvu k předkládání projektů v rámci výzkumného projektu Národní agentury pro zemědělský výzkum „Lokální identita zeleně venkovských sídel“. Příjem projektů bude probíhat do 4. 4. 2013.

Pozvánka na valnou hromadu MAS

MAS Moravský kras o.s zve členy a spolupracovníky na Valnou hromadu která se bude konat 26.3.2013 v 15 hodin v Hotelu Olberg v Olomučanech. Jedním z bodů programu bude i změna stanov související s rozšířením území působnosti MAS. Poslední  obec o kterou se území rozšířilo je Ráječko. V současnosti je MAS Moravský kras největší  v Jihomoravském kraji v rozloze i v počtu obyvatel.

Seminář Spolupráce obcí v regionu, místní partnerství a další rozvoj regionu

MAS Moravský kras o.s. Vás zve 19.3.2013 na seminář Spolupráce obcí v regionu, místní partnerství a další rozvoj regionu. V rámci semináře budou prezentována i  aktualizovaná SWOT analýzy území  pro novou strategii na období 2014-2020, prezentace návrhu priorit a opatření zpracovaných k tematickým oblastem, diskuse k návrhu priorit a opatření  a definování aktivit, které naplní jednotlivé priority a opatření.

Pozvánka na vzdělávací akci Trvale udržitelný způsob hospodaření v lesích

Sdružení Renesance krajiny vás zve ve dnech 21.-22.3.2013 na vzdělávací akci Trvale udržitelný způsob hospodaření v lesích. Vzdělávací akce je součástí projektu Šetrné hospodaření v krajině a územích soustavy NATURA 2000. Projekt je zaměřen na vzdělávání v plnění požadavků na šetrné zemědělské a lesnické hospodaření v územích NP, CHKO a NATURA 2000. Akce je určena pro vlastníky obecních a soukromých lesů a pro podnikatele v zemědělství.

[1]      «      15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25      »      [54]

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.

5.9.2019

Kulturní odpoledne v muzeu v Senetářově dne 14.9.2019.

2.5.2019

V sobotu 11.5.2019 ve 13 hodin se koná akce Senetářovské gulášové slavnosti.

25.1.2019

V sobotu 2. února 2019 ve 14:00 hod v Chrudichromech se bude konat výstava maškarních průvodů