Žádejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt pro vaše výrobky a služby!

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o udělení regionální značky na následující tři oblasti:
- výrobky a produkty (např. zemědělské produkty, potravinářské výrobky, výrobky ze dřeva či skla, umělecké předměty a další)
- ubytovací a stravovací služby
- tzv. zážitky

Zda splňujete certifikační kritéria si můžete ověřit v certifikačních kritériích ZDE. Na stejném odkaze naleznete také žádost o značku pro jednotlivé kategorie.

Příjem žádostí končí dne 25. června 2rra-moldava14, následující den zasedne certifikační komise. Pro více informací volejte: 511 141 72katalog-dobre-praxe.

Noví držitelé získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Vlastnictví regionální značky je dokladem sounáležitosti s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.