Zažijte kras jinak: objevujte s námi chuť krasu!

Na naše webové stránky jsme na základě četných dotazů návštěvníků Moravského krasu a i místních obyvatel přidali rubriku Gastronomie krasu. Zatím jsou zde umístěny dva receptáře: Recepty z Nivy v Moravského krasu a Receptár tradičních jídel Slovenského krasu. Dále zde naleznete i filmy o regionální gastronomii Moravského a Slovenského krasu. Rubriku budeme postupně doplňovat o další zajímavosti.
Současně se spuštěním rubriky vyhlašujeme i soutěž. Ten, kdo správně odpoví na otázku podle čeho se jmenuje sýr Niva a odpověď nám pošle e-mailem na adresu: masmk@seznam.cz, spolu s uvedením svých kontaktních údajů (e-mail, telefon, jméno a příjmení, adresa bydliště). Bude zařazen do losování o hodnotné ceny. Své odpovědi můžete posílat v průběhu celého měsíce června 2014.

Na rubriku se dostanete také poklikem zde.

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,