Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Pozvánka nejenom pro chovatele ovcí
Chováte ovečky, nebo se chystáte že si několik koupíte na spásání zahrady? Pletete nebo plstíte? Rádi vaříte a zloušíte nové speciality?  Nenechte si ujít další vzdělávací akci zaměřenou na chov ovcí  a zpracování a využití jejich produktů ve dnech 6.-7. března 2009.

Program rozvoje venkova podpoří pěstování melioračních a zpevňujících dřevin
Od března budou platit nové podmínky pro získání dotací na lesnicko-environmentální opatření. Záměrem je zachování nebo zvýšení podílu melioračních a zpevňujících dřevin na lesních pozemcích soukromých osob i obcí.

Programy podpory obnovitelných zdrojů a úspor energie pro rodinné a bytové domy v roce 2009
Informace o nových dotačních titulech pro domácnosti.

Největší objem dotací z ROP Jihovýchod tentokrát pro školská zařízení
Výbor Regionální rady Jihovýchod schválil dne 5. 2. 2009 další dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod ve výši 1,3 miliardy korun pro 129 projektů Jihomoravského kraje a Vysočiny.

Produkty Moravského krasu v České televizi
Podívejte se na pořad Přidej se o podpoře alternativ, lokálních ekonomik a regionálních výrobků.

Kaplického "slimák" možná bude v Moravském krasu
V Babicích nad Svitavou by měl vyrůst jeden z posledních projektů architekta Jana Kaplického.

Pozvánka na poslední vzdělávací akci projektu Na venkově pro venkov
Zajímají Vás nové možnosti podnikání na venkově, zvláště v oblastech se skrytým a nevyužívaným potenciálem cestovního ruchu? Nenechejte si ujít další vzdělávací akci  Nové možnosti podnikání na venkově ve dnech 6.-7. února 2009. Akci bude představen metodický návod, jak vytvářet atraktivní produkty v regiónu, či mikroregiónu, jak objevovat a realizovat NIKY zážitkové turistiky. Bude to také dílna informací a praktických nápadů z oblasti tradičních a zaniklých řemesel.

MAS Moravský kras o.s. podruhé na veletrhu REGIONTOUR
Letos již podruhé se na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2009 prezentovala i MAS Moravský kras o.s. a to hned na dvou stáncích. Kromě prezentace již známého projektu značení místních produktů byl představen i nový projekt zážitkové turistiky Moravský kras - Na venkově ro venkov.

Jak jsme začínali s regionální značkou
Podívejte se jak jsme začínali s regionální značkou v Moravském krasu a v daších třech regionech. Trochu nostalgické vzpomínání a poděkování všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Za venkovskou idylou do Chrudichrom
Přijměte, prosím, pozvání na kávičku. Ráda Vám ji uvaří mladá sympatická hospodyňka v krásné květované zástěře. Vypravte se s námi za minulostí i současností takové pravé dederónové zástěry...

[1]      «      43   |   44   |   45   |   46   |   47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53      »      [53]

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

25.1.2019