Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Produkty Moravského krasu v České televizi
Podívejte se na pořad Přidej se o podpoře alternativ, lokálních ekonomik a regionálních výrobků.

Kaplického "slimák" možná bude v Moravském krasu
V Babicích nad Svitavou by měl vyrůst jeden z posledních projektů architekta Jana Kaplického.

Pozvánka na poslední vzdělávací akci projektu Na venkově pro venkov
Zajímají Vás nové možnosti podnikání na venkově, zvláště v oblastech se skrytým a nevyužívaným potenciálem cestovního ruchu? Nenechejte si ujít další vzdělávací akci  Nové možnosti podnikání na venkově ve dnech 6.-7. února 2009. Akci bude představen metodický návod, jak vytvářet atraktivní produkty v regiónu, či mikroregiónu, jak objevovat a realizovat NIKY zážitkové turistiky. Bude to také dílna informací a praktických nápadů z oblasti tradičních a zaniklých řemesel.

MAS Moravský kras o.s. podruhé na veletrhu REGIONTOUR
Letos již podruhé se na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2009 prezentovala i MAS Moravský kras o.s. a to hned na dvou stáncích. Kromě prezentace již známého projektu značení místních produktů byl představen i nový projekt zážitkové turistiky Moravský kras - Na venkově ro venkov.

Jak jsme začínali s regionální značkou
Podívejte se jak jsme začínali s regionální značkou v Moravském krasu a v daších třech regionech. Trochu nostalgické vzpomínání a poděkování všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Za venkovskou idylou do Chrudichrom
Přijměte, prosím, pozvání na kávičku. Ráda Vám ji uvaří mladá sympatická hospodyňka v krásné květované zástěře. Vypravte se s námi za minulostí i současností takové pravé dederónové zástěry...

Pozvánka na veletrh REGIONTOUR 2009

MAS Moravský kras o.s. se bude opět prezentovat ve dnech 15.- 18. ledna 2009 na brněnském veletrhu cestovního ruchu.

Výběrové řízení
MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici  expert na energetické úspory.

Vánoční a novoroční přání
Poděkování všem aktivním lidem v regionu.

Hledáme nové spolupracovníky
Informace o výběrovém řízení na získání nových spolupracovníků.

[1]      «      43   |   44   |   45   |   46   |   47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53      »      [53]

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,