MAS Moravský kras otevřela EKOINFOCENTRUM

MAS Moravský kras se dodatečně zapojila do Sítě environmentálního poradenství v Jihomoravském kraji, která funguje již od roku 2005.

Vyhlašujeme 2. výzvu k předkládání projektů

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 4.12.2009 2. výzvu k předkládání projektů v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příežitosti pro Moravský kras. Výzva se vyhlašuje na Fichi 7 Příležitost pro všechny generace. Příjem projektů bude probíhat od 4. do 8. ledna 2009.

Gastronomická škola předvedla nádherné bankety

Studenti střední školy gastronomické pořádají ve spolupráci s místní akční skupinou Moravský kras Týden praktických činností. Součástí byla i soutěž v organizaci banketu s tématem regionálních výrobku ve slavnostním menu. (Zdroj: Blanenský deník - Moje Blanensko).

Vánoční akce Pivovaru Černá Hora

Pivovar Černá Hora připravil pro všechny fanoušky černohorských ležáků, pálenek a destilátů Vánoční akci 5 SVATÝCH. Výhodná prodejní akce probíhá nejen ve značkových prodejnách pivovaru. VÁNOČNÍ AKCE! POSLANCI A SENÁTOŘI OD 1.1. 2010 ZDRAŽUJÍ PIVO, MY ZLEVŇUJEME!

Pozvánka na 3. veletrh produktů z Moravského krasu a 1. Den MAS Moravský kras
MAS Moravský kras o. s. a Olšovec spol. s. r. o. Vás zvou v sobotu 5. prosince na 3. veletrh produktů Moravského krasu a 1. Den MAS Moravský kras o.s. Přijděte nakoupit kvalitní regionální výrobky a podpořit výrobce z regionu Moravský kras ! Přijďte se seznámit s činností a projekty MAS !

Regionální výrobky pohledem studentů
Strední škola gastronomická, s.r.o. Blansko ve spolupráci s MAS Moravský kras o.s. Vás zve od 30.11.2009 do 4.12. 2009 na návštěvu Týdne praktických činností s tématem MORAVSKÝ KRAS A JEHO REGIONÁLNÍ PRODUKTY.

Pozvánka na seminář Praktické zkušenosti s úsporami energie v obcích a městech
Seminář se uskuteční 26. 11. 2009 v Restaurace Sport Club v Blansku (Údolní 10, Blansko) v rámci projektu INTENSE (Od Estonska po Chorvatsko: Inteligentní opatření pro úspory energie pro municipální bydlení v zemích střední a východní Evropy) a projektu Inteligentní opatření pro úspory energie na jižní Moravě, které jsou financovány programem Intelligent Energy Europe a Jihomoravským krajem.

Průzkum povědomí obyvatel ČR o energetické účinnosti domácností
V rámci projektu INTENSE - From Estonia till Croaia: Intelligent Energy Saving Measures for Municipal housing in Central and Eastern European countries, k němuž lze nalézt podrobnosti na stránkách www.reccz.eu a www.intense-energy.eu, probíhá průzkum povědomí obyvatel ČR o energetické účinnosti domácností.rra-moldava; Byli bychom rádi, kdybyste nám vyplněním online dotazníku pomohli zmapovat situaci v této oblasti. Předem děkujeme za Vaši ochotu.

Projekty spolupráce schváleny
Státní zemědělský intervenční fond ke dni 10. listopadu 2009 schválil 17 Žádostí o dotaci v rámci sedmého kola příjmu žádostí (9.6. - 29.6.2009) Programu rozvoje venkova – opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce v celkové výši podpory 62.792.918.- Kč. Mezi schválenými projekty jsou i 2 projekty ve kterých jsme zapojeni jako patrnerská MAS.

Nově zprovozněné čínské stránky Pivovaru Černá Hora
V souvislosti s úspěšným exportem  Pivovaru Černá Hora do Číny byly zprovozněny čínské webové stránky. Podívejte se na ně!

[1]      «      47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53   |   54   |   55   |   56   |   57      »      [61]