Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  pěti mikroregionů ležících severovýchodně od města Brna a pracuje a rozvíjí území metodou Leader.

Pozvánka na poslední vzdělávací akci projektu Na venkově pro venkov
Zajímají Vás nové možnosti podnikání na venkově, zvláště v oblastech se skrytým a nevyužívaným potenciálem cestovního ruchu? Nenechejte si ujít další vzdělávací akci  Nové možnosti podnikání na venkově ve dnech 6.-7. února 2009. Akci bude představen metodický návod, jak vytvářet atraktivní produkty v regiónu, či mikroregiónu, jak objevovat a realizovat NIKY zážitkové turistiky. Bude to také dílna informací a praktických nápadů z oblasti tradičních a zaniklých řemesel.

MAS Moravský kras o.s. podruhé na veletrhu REGIONTOUR
Letos již podruhé se na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2009 prezentovala i MAS Moravský kras o.s. a to hned na dvou stáncích. Kromě prezentace již známého projektu značení místních produktů byl představen i nový projekt zážitkové turistiky Moravský kras - Na venkově ro venkov.

Jak jsme začínali s regionální značkou
Podívejte se jak jsme začínali s regionální značkou v Moravském krasu a v daších třech regionech. Trochu nostalgické vzpomínání a poděkování všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Za venkovskou idylou do Chrudichrom
Přijměte, prosím, pozvání na kávičku. Ráda Vám ji uvaří mladá sympatická hospodyňka v krásné květované zástěře. Vypravte se s námi za minulostí i současností takové pravé dederónové zástěry...

Pozvánka na veletrh REGIONTOUR 2009

MAS Moravský kras o.s. se bude opět prezentovat ve dnech 15.- 18. ledna 2009 na brněnském veletrhu cestovního ruchu.

Výběrové řízení
MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici  expert na energetické úspory.

Vánoční a novoroční přání
Poděkování všem aktivním lidem v regionu.

Hledáme nové spolupracovníky
Informace o výběrovém řízení na získání nových spolupracovníků.

Agroturistika - nové možnosti podnikání na venkově
Pozvánka na vzdělávací akci.

[1]      «      39   |   40   |   41   |   42   |   43   |   44   |   45   |   46   |   47   |   48   |   49

Gastronomie krasu

ENERGYREGION

Místní akční skupina MAS Moravský kras z. s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

13.7.2017

Muzeum Blanenska zve ve dnech 17. 7. - 21. 7. 2017 na Zážitkový příměstský program pro děti s tematikou historických objevů jeskyní Moravského krasu a archeologie.

15.5.2017

Obec Senetářov a Spolek Muzeum Senetářov pořádají v zahradě za muzeem Senetářovské gulášové slavnosti. Akce se uskuteční v sobotu 20. května 2017 od 13 hodiny.

5.5.2017

Dům přírody Vás zve na botanickou vycházku  se Zdeněkem Musilem, botanikem Správy CHKO Moravský kras, do Josefovského údolí. Sraz je 6.5.2017 v 8.45 u železniční zastávky Adamov.

15.3.2017

Odvážná cesta za láskou, aneb za skokany a ropuchami se zoologem
Antonínem Krásou, která se uskuteční 9. dubna 2017 v Domu přírody na Skalním mlýně.