Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

MAS Moravský kras o.s. podruhé na veletrhu REGIONTOUR
Letos již podruhé se na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR 2009 prezentovala i MAS Moravský kras o.s. a to hned na dvou stáncích. Kromě prezentace již známého projektu značení místních produktů byl představen i nový projekt zážitkové turistiky Moravský kras - Na venkově ro venkov.

Jak jsme začínali s regionální značkou
Podívejte se jak jsme začínali s regionální značkou v Moravském krasu a v daších třech regionech. Trochu nostalgické vzpomínání a poděkování všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Za venkovskou idylou do Chrudichrom
Přijměte, prosím, pozvání na kávičku. Ráda Vám ji uvaří mladá sympatická hospodyňka v krásné květované zástěře. Vypravte se s námi za minulostí i současností takové pravé dederónové zástěry...

Pozvánka na veletrh REGIONTOUR 2009

MAS Moravský kras o.s. se bude opět prezentovat ve dnech 15.- 18. ledna 2009 na brněnském veletrhu cestovního ruchu.

Výběrové řízení
MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici  expert na energetické úspory.

Vánoční a novoroční přání
Poděkování všem aktivním lidem v regionu.

Hledáme nové spolupracovníky
Informace o výběrovém řízení na získání nových spolupracovníků.

Agroturistika - nové možnosti podnikání na venkově
Pozvánka na vzdělávací akci.

[1]      «      40   |   41   |   42   |   43   |   44   |   45   |   46   |   47   |   48   |   49   |   50

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD

22.9.2017

Ve dnech 28.10. - 29.10.2017 se bude konat Výlov rybníka Olšovec.

24.8.2017

V sobotu 2.září 2017 se v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku koná soutěž ve vaření kotlíkových gulášů.

2.8.2017

Obec Ochoz u Brna zve ve dnech 29. - 30. září 2017 na Dny Ochoze u Brna.