Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje 1. výzvu k předkládání žádostí o podporu projektů
Místní akční skupina MAS Moravský kras o.s. dne 5. srpna 2009 vyhlašuje v souladu se Strategickým plánem Leader „Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras“ schváleným Ministerstvem zemědělství ČR a Státním zemědělským intervenčním fondem v rámci Programu rozvoje venkova ČR, opatření IV.I.1 Místní akční skupina a opatření IV.I.2 Realizace místní rozvojové strategie 1. výzvu pro žadatele k předkládání projektů.

MAS Moravský kras zve zájemce na studijní cestu do Německa
MAS Moravský kras zve zájemce na studijní cestu do Německa "Příklady nejlepší praxe - energeticky efektivní plánování bytové výstavby", která proběhne ve dnech 28. září až 2. října 2009. Exkurze proběhne v rámci projektu INTENSE, podpořeného v rámci evropského programu Intelligent Energy Europe. Exkurze je určena odborníků v oblasti plánování, výstavby a správy nemovitostí a také pro zástupce místních samospráv.

Pozvánka na semináře pro žadatele
MAS Moravský kras o.s. pořádá semináře pro žadatele pro 1. výzvu k předkládaní žádostí. První seminář se uskuteční 10.8.2009 v 15.00 hod. v Černé Hoře.

1. výzva k předkládání žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR na období 2007 - 2013, Osa IV. Leader, Opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie schválena
Dne 30.7. 2009 CP SZIF v Praze schválilo vyhlášení 1. výzvy MAS Moravský kras o.s. k předkládaní žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR na období 2007 - 2013, Osa IV. Leader, Opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie.

Pozvánka na seminář pro žadatele k 1. vyzvě 2009
První seminář pro žadatele v 1. výzvě MAS Moravský kras o.s. v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitostiu pro Moravský kras se uskuteční 10.8.2009 v 15 hod. v zasedací místnosti Úřadu městyse Černá Hora.

Aktualizované fiche opatření SPL
V rubrice Naše projekty/Leader- EAFRD/Strategický plán Leader byli umístěny aktualizované fiche opatření pro 1. výzvu MAS Moravský kras o.s. v rámci realizace Strategického plánu Leader Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras.

Zaregistrované Žádosti o dotaci z opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce
Státní zemědělský intervenční fond ke dni 29. června 2009 zaregistroval 17 Žádostí o dotaci v rámci sedmého kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova – opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce. Zaregistrování proběhlo na základě předběžné kontroly Žádostí o dotaci a povinných příloh. Žádosti se dělí na 15 projektů v záměru a) národní spolupráce a 2 projekty v záměru b) mezinárodní spolupráce.

Omezení provozu kanceláře MAS
Ve dnech 3. - 13. 7. 2009 bude omezen provoz kanceláře MAS

Posunutí termínu vyhlášení 1. výzvy MAS Moravský kras o. s.
Předpokládaný termín vyhlášení 1. výzvy MAS Moravský kras o. s. se posouvá na 20. 7. 2009

Pozvánka do Rudice
Obec Rudice a další spolupořadatelé srdečně zvou na letošní Slavnosti železa, Šutrobití a oslavy stého výročí vybudování rudického vodovodu v sobotu 4. července.

[1]      «      48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53   |   54   |   55   |   56   |   57   |   58      »      [59]

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".