Buďte vítáni

právě jste navštívili stránky místní akční skupiny MAS Moravský kras z.s. Tento spolek působí na území  59 obcí  a měst ležících severovýchodně od Brna a rozvíjí území metodou Leader.

Jak jsme začínali s regionální značkou
Podívejte se jak jsme začínali s regionální značkou v Moravském krasu a v daších třech regionech. Trochu nostalgické vzpomínání a poděkování všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Za venkovskou idylou do Chrudichrom
Přijměte, prosím, pozvání na kávičku. Ráda Vám ji uvaří mladá sympatická hospodyňka v krásné květované zástěře. Vypravte se s námi za minulostí i současností takové pravé dederónové zástěry...

Pozvánka na veletrh REGIONTOUR 2009

MAS Moravský kras o.s. se bude opět prezentovat ve dnech 15.- 18. ledna 2009 na brněnském veletrhu cestovního ruchu.

Výběrové řízení
MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici  expert na energetické úspory.

Vánoční a novoroční přání
Poděkování všem aktivním lidem v regionu.

Hledáme nové spolupracovníky
Informace o výběrovém řízení na získání nových spolupracovníků.

Agroturistika - nové možnosti podnikání na venkově
Pozvánka na vzdělávací akci.

[1]      «      47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53   |   54   |   55   |   56   |   57

Kolik obcí a měst má území MAS?