Pozvánka na slavnostní Otevření muzea v Senetářově

MAS Moravský kras o.s. Vás zve v sobotu 14.května 2011 ve 13 hodin na slavnostní Otevření muzea v Senetářově. Rekonstrukce  muzea byla realizována v rámci projektu spolupráce Leader „MORAVSKÁ BRÁNA DO EVROPY – NOVÉ VENKOVSKÉ EXPOZICE A MUZEA“. Na celé sobotní odpoledne jsme pro Vás připravili zajímavý kulturní program. Akce se koná pod záštitou Mgr. Iva Poláka, náměstka hejtmana Jihomoravského kraje.

Jošt 2011 - Brno vede Berlín baví Brno

Kovářovo údolí, obecně prospěšná společnost pod záštitou Obce Kanice  Vás zve na akci  Jošt 2011 - Brno vede Berlín baví Brno. Akce se koná v sobotu 30.4.2011  od 14 do 20 hod. v Kanicích (konečná travmaje č.4, Mlýn na cyklostezce směr Bílovice n.Svitavou). Setkání výtvarníků, uměleckých kovářů, kladiv na čarodějnice a inkvizice svaté...

Ministr vyhlásil Lesnický park Křtiny

Lesnický park Křtiny má rozlohu 10 tisíc hektarů. Bývá častým cílem cyklistů a turistů, ale i domácích a zahraničních exkurzí, studentů, lesníků a další odborné veřejnosti. „Do Křtin je přivádějí například způsoby obhospodařování lesních porostů, estetická úprava lesa, moderní výroba a široká databáze výsledků výzkumu. Tedy žádný skanzen, ale naplno žijící organismus,“ vypočítal přednosti lesa Ivan Fuksa.

Upozornění pro žadatele : Oprava chyby při psaní u bodového hodnocení Fiche 1

Upozorňujeme žadatele že ve formuláři Fiche došlo chybě při psaní náplně hodnocení preferenčního kritéria Zapojení veřejnosti, kde se omylem zkopíroval výklad pro hodnocení Příznivý vliv na rozvoj cestovního ruchu.

Vyhlašení 5. výzvy Strategického plánu Leader

Místní akční skupina MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje dne 11.4.2011 v souladu se Strategickým plánem Leader „Nové výzvy a nové příležitosti pro Moravský kras“ schváleným Státním zemědělským intervenčním fondem v rámci Programu rozvoje venkova ČR, opatření IV.1.1. Místní akční skupina a opatření IV.1.2. Realizace místní rozvojové strategie
5. výzvu pro žadatele k předkládání projektů.  Výzva se vyhlašuje pro Fichi 1, 5 a 9. Termín příjmu žádostí je od 9. května 2011 do 16. května 2011 do 16 hodin.

Pozvánka na jarmark na rozhledně Podvrší u Veselice

Členové sdružení VESELICKÁ KAPLIČKA Vás zvou na Velikonoční jarmark, který se uskuteční na Bílou sobotu 23. dubna 2011 na rozhledně Podvrší u Veselic
e.

Vítání jara a velikonoční jarmark na pštrosí farmě v Doubravici nad Svitavou

Pštrosí farma v Doubravici nad Svitavou Vás zve na Vítání jara a velikonoční jarmark, konaný v sobotu 23. dubna 2011 a neděli 24. dubna 2011 na Pštrosí farmě. A to od 7.00 do 19.00 hodin.

Pozvánka na vzdělávací akci - Drobné sakrální památky jižní Moravy

Krajské sdružení Národní sítě místních akčních skupin ČR Jihomoravského kraje Vás zve ve dnech 5.-6. května 2011 na vzdělávací akci Drobné sakrální památky jižní Moravy a tvorba pěších tras, venkovských muzeí a dalších produktů venkovského cestovního ruchu. Vzdělávací akce je součástí projektu Krajského sdružení NS MAS ČR Jihomoravského kraje Tradice a inovace ve venkovském cestovním ruchu na jižní Moravě.

Televizní reportáž z jedovnického jarmarku

Sobotní velikonoční jarmark v Jedovnicích navštívil štáb zpravodajství České televize.

Připravujeme vyhlášení 5. výzvy!

MAS Moravský kras o.s. čeká na schválení nových fichí ze strany SZIF. Žádost byla odeslána dne 10.března 2011na RO SZTIF v Brně. Fiche byly aktualizovány na základě nových pravidel PRV IV.1.1. Předpokládaný termín uzávěrky 5. výzvy je 13. května 2011. Na základě rozhodnutí programového výboru budou vyhlášeny fiche F1: Příležitost pro objevy, F5: Příležitost pro podnikání a F9: Příležitost pro farmáře.

[1]      «      34   |   35   |   36   |   37   |   38   |   39   |   40   |   41   |   42   |   43   |   44      »      [61]