Vyšlo další číslo novin Doma v Moravském krasu

Právě vyšlo další číslo novin Doma v Moravském krasu. Noviny jsou distribuovány do všech domácností na území naší místní akční skupiny. Můžete si je také stáhnout nebo přečíst on-line na našich stránkách

Pozvánka na tiskovou konferenci k projektu ENERGYREGION

Srdečně vás zveme na tiskovou konferenci k evropskému projektu ENERGYREGION, která se uskuteční ve středu 26. ledna 2012 v 10 hodin na Krajském úřadě Jihomoravského kraje

Pour féliciter 2012

Všem členům a příznivcům MAS Moravský kras o.s. přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2012.

Vyhlašujeme výběrové řízení na nové zaměstnance

MAS Moravský kras o.s. hledá nové zaměstance na pozice projektový manažer-koordinátor mezinárodního projektu  a projektový manažer-expert na obnovitelné zdroje energie. Uzávěrka přihlášek je 15. prosince 2011.

Alokace pro schválené místní akční skupiny na rok 2012

Státní zemědělský intervenční fond obdržel dne 22.11.2011 od ministerstva zemědělství informaci o alokaci pro místní akční skupiny podpořené v Programu rozvoje venkova ČR na rok 2012. Stejně jako pro letošní rok budou i pro rok 2012 místní akční skupiny vyzvány ze strany příslušného RO SZIF k podpisu Dodatku k Dohodě a k doložení příslušných příloh stanovených Pravidly IV.1.1.
Alokace naší místní akční skupiny je stanovena v zatím nejvyšší částce od začátku realizace SPL a činí 14 845 214 Kč!

Pozvánka na seminář Leader pro jižní Moravu

Krajské sdužení NS MAS ČR Jihomoravského kraje Vás zve dne 7.12.2011 na seminář Leader pro jižní Moravu Cílem semináře je přiblížit tuto metodu a nabídnout pomoc územím, které zatím tento program nevyužily. Na seminář jsou proto zvány i obce, které nejsou zatím zapojeny do tohoto hnutí a zástupci politické reprezentace Jihomoravského kraje.

Prčická výzva pro venkov

Pro splnění cílů rozvoje venkova, tedy obcí, zemědělství a lesnictví, malých podniků, neziskových organizací a spolků, bude třeba v letech 2014 až 2020 minimálně 275 miliard korun z evropských fondů. Z toho by mělo být minimálně 75 miliard Kč pro sektor zemědělství a lesnictví. Vyplývá to z Prčické výzvy účastníků národní konference Venkov enreoparra-moldava11. Celý text výzvy je ke stažení zde.

Mikulášský knižní jarmark

Olšovec spol. s. r. o. Jedovnice pro Vás v sále KD Jedovnice připravuje 18. Mikulášský knižní jarmark spojený se 7. veletrhem produktů z Moravského krasu. Akce se bude konat v sobotu 3. prosince 2011, od 8.00 do 16.30 hodin.

Alej roku 2011

Sdružení ARNIKA vyhlásilo začátkem října letošního roku soutěž Alej roku 2011. Jejím cílem je snaha o zvýšení zájmu o stromy a stromo ...

Vánoční prodejní výstava

Občanské sdružení Vápeníček Lipovec zve všechny na tradiční vánoční prodejní výstavu v sokolovně Lipovec. Výstava se koná ve dnech 25.11. - 27.11.2011.

[1]      «      29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36   |   37   |   38   |   39      »      [61]