Předpokládaný termín vyhlášení 7. výzvy

Na základě sdělení CP SZIF v Praze upozorňujeme žadatele, že z technických důvodu bude možné vyhlášení 7. výzvy nejdříve až dne 12. dubna 2012. V tento den, nebo v následujících dnech budou všechny podklady pro žadatele umístěny na webových stránkách. 7. výzva bude vyhlášena na Fiche 2,3,5,6,7 a 9.

Zaregistrovali jsme dva mezinárodní projekty spolupráce LEADER

Státní zemědělský intervenční fond zaregistroval v rámci 15. kola příjmu žádostí Programu rozvoje venkova ČR 41 Žádosti o dotaci na opatření IV.2.1 Realizace projektů spolupráce v celkové výši podpory 85.391.888,- Kč. V záměru a) Národní spolupráce je zaregistrováno 31 projektů, v záměru b) Mezinárodní spolupráce je zaregistrováno 10 projektů. Mezi projekty jsou i naše dva: Rozprávkové      kráľovstvo slimáka Kraska a Via Bohemica.

Prezentace ze semináře v Černé Hoře

Přinášíme Vám prezentace, které byly součástí semináře Spolupráce obcí v regionu, místní partnerství a další rozvoj regionu, který proběhl 23. února v Černé Hoře.

19. knižní jarní jarmark - velikonoční

Olšovec spol. s. r. o. Jedovnice Vás zve na 19. velikonoční knižní jarní jarmark, který se bude konat 31. března 2012. Dále pro Vás připravuje divadelní představení s názvem Pozvání na večírek, které se bude konat 5. října 2012.

Pozvánka na prodejní velikonoční výstavu

OS Vápeníček Lipovec Vás srdečně zve na prodejní velikonoční výstavu, která se bude konat v Sokolovně v  Lipovci ve dnech 24.-25.3.2012
.

Pozvánka na schůzi programového výboru

MAS Moravský kras o.s. zve členy programového výboru na schůzi,  která se bude konat v pondělí 12. března v 15 hodin, v zaseda cí místnosti MAS Moravský kras o.s.

Pozvánka na valnou hromadu

MAS Moravský kras o.s. zve členy na valnou hromadu, která se bude konat 20. března 2012 v 15 hodin, ve společenském sálu zámku ve Křtinách.

Pozvánka na konferenci Leader v Jihomoravském kraji

Jihomoravský kraj a Krajské sdružení NS MAS ČR Jihomoravského kraje Vás srdečně zvou na konferenci Leader v Jihomoravském kraji. Konference se bude konat 7. března 2012 v 9.30 hod.v zasedací místnost 7a a přilehlé prostory Krajského úřadu Jihomoravského kraje na Žerotínově nám 3/5 v Brně.

Pozvánka na seminář

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář Spolupráce obcí v regionu, místní partnerství a dlaší rozvoj regionu, který se bude konat 23. února 2012 v kongresovém sálu Hotelu Sladovna, Černá Hora.

Košt slivovice v Lipovci

Zahrádkáři Lipovec si Vás a Vaše známé dovolují pozvat na košt slivovice do Lipovce. „Vrátí zdraví, zkrášlí líce to je dobrá slivovice.“

[1]      «      28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36   |   37   |   38      »      [61]