Zázemí pro spolky

„MORAVSKÁ BRÁNA DO EVROPY – NOVÉ ZÁZEMÍ PRO ČINNOST MAS A SPOLKU NA VENKOVĚ“

Předmětem projektu spolupráce je vytvoření nového technického zázemí pro společenskou, kulturní, sportovní a spolkovou činnost a propagaci všech 3 MAS. Cílem je podpořit spolkový život v regionech s návazností na oživení cestovního ruchu a tím zajištění vyšší atraktivity venkovských oblastí a kvality života.
Součástí projektu bude meziregionální vzájemná propagace a rozvoj spolupráce všech 3 MAS a vytvoření tradice pořádání každoročních společenských akcí (Den MAS Moravský kras, Otevírání Poodří, Den MAS Moravská cesta). Hlavní výstupy projektu (stany, stánky, stoly, lavice, propagační tabule, ad.) budou sloužitprimárně právě pro tyto spolkové a propagační akce MAS.

Náklady projektu „Moravská brána do Evropy – nové zázemí pro činnost MAS a spolků na venkově“:

Celkové náklady projektu 2 121 000,– Kč
MAS Regionu Poodří 632.000,– Kč
MAS Moravská cesta 632.000,– Kč
MAS Moravský kras 857 000,– Kč

Funkci koordinační MAS, tzn. garantem projektu je MAS Moravský kras o.s.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Ukázky stanů k zapůjčení

Vlevo na těchto stránkách můžete nahlédnout do rezervace vybavení "Rezervace zázemí pro pořádání kulturních a společenských akcí".

Organizaci a finanční ocenění dopravy a výstavby stanů si může stáhnout ZDE

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD

22.9.2017

Ve dnech 28.10. - 29.10.2017 se bude konat Výlov rybníka Olšovec.

24.8.2017

V sobotu 2.září 2017 se v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku koná soutěž ve vaření kotlíkových gulášů.

2.8.2017

Obec Ochoz u Brna zve ve dnech 29. - 30. září 2017 na Dny Ochoze u Brna.