Černohorsko

Zde najdete informace o mikroregionu Černohorsko, svazku 3 obcí a 1 městysu. Tento malý mikroregion zaujímá polohu severozápadně od města Blanska a jeho určitou výhodou je blízkost státní silnice I. třídy Brno - Svitavy. Níže jsou postupně umisťované informace o životě obyvatel regionu známého především díky Pivovaru Černá Hora, vyrábějícího zlatý pěnivý mok, ale i nealkoholické nápoje, pivní pálenku apod.

Oficiální web tohoto mikroregionu najdeta na adrese - www.cernohorsko.cz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Členské obce mikroregionu Černohorsko
Obec/městys E-mail Starosta
Bořitov starosta@boritov.cz Mgr. Antonín Fojt
Černá Hora luksch@cernahora.eu Aleš Luksch
Malá Lhota starosta@malalhota.cz Ing. Libor Fuchs
Žernovník zernovnik@zernovnik.cz Ing. Tomáš Dudek
údaje k 19.11.2018

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

25.1.2019