Černohorsko

Zde najdete informace o mikroregionu Černohorsko, svazku 3 obcí a 1 městysu. Tento malý mikroregion zaujímá polohu severozápadně od města Blanska a jeho určitou výhodou je blízkost státní silnice I. třídy Brno - Svitavy. Níže jsou postupně umisťované informace o životě obyvatel regionu známého především díky Pivovaru Černá Hora, vyrábějícího zlatý pěnivý mok, ale i nealkoholické nápoje, pivní pálenku apod.

Oficiální web tohoto mikroregionu najdeta na adrese - www.cernohorsko.cz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Členské obce mikroregionu Černohorsko
Obec/městys E-mail Starosta