Časnýř

Zde najdete informace o svazku 5 obcí, založeném v roce 1998. Území mikroregionu se nachází severně nad městem Brnem s výrazně lesnatým prostředím. Všechny obce s výjimkou Babic leží v povodí místního potoku Časnýře. Níže jsou postupně umisťované informace o životě obyvatel regionu, jež je významným rekreačním zázemím města Brna.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Členské obce mikroregionu Časnýř
Obec/město E-mail Starosta (ka)
Babice nad Svitavou babice.starosta@volny.cz Martykán Miroslav
Bílovice nad Svitavou obec@bilovice-nad-svitavou.cz Boháček Miroslav
Kanice obec.kanice@gmail.com Kalivoda Vladimír, Ing.
Ochoz u Brna ochoz@volny.cz Ing. Alena Kovaříková
Řícmanice ou_ricmanice@volny.cz Mgr. Libor Slabý