Vyzkoušejte katalog dobré praxe

Katalog dobré praxe, přehled 15 projektů realizovaných na území České republiky, naleznete na webu MAS v sekci "Projekt ENERGYREGION", ve složce "výstupy projektu".

Pro rychlý přístup ke katalogu stačí kliknout na obrázek katalogu, který naleznete na úvodní straně webu MAS vlevo.
Přejít na katalog můžete také ZDE.

Komplementem ke Katalogu příkladů dobré praxe, který slouží jako ukázka konkrétních již realizovaných projektů, které se v praxi osvědčily, je Katalog opatření, který obsahuje všechny potřebné a relevantní informace o možných opatřeních z oblasti energetických úspor a využívání obnovitelných zdrojů energie.
Katalog opatření můžete shlédnout ZDE.

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,