Žádejte značku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt

MAS Moravský kras o.s. vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o udělení regionální značky na následující tři oblasti:
- výrobky a produkty (např. zemědělské produkty, potravinářské výrobky, výrobky ze dřeva či skla, umělecké předměty a další)
- ubytovací a stravovací služby
- tzv. zážitky

Zda splňujete certifikační kritéria si můžete ověřit v certifikačních kritériích ZDE. Na stejném odkaze naleznete také žádost o značku pro jednotlivé kategorie.

Příjem žádostí končí dne 10. listopadu 2014, dne 12. listopadu 2014 zasedne certifikační komise. Pro více informací volejte: 511 141 728 (Michaela Pokorná)

Noví držitelé získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Vlastnictví regionální značky je dokladem sounáležitosti s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.

5.9.2019

Kulturní odpoledne v muzeu v Senetářově dne 14.9.2019.

2.5.2019

V sobotu 11.5.2019 ve 13 hodin se koná akce Senetářovské gulášové slavnosti.

25.1.2019

V sobotu 2. února 2019 ve 14:00 hod v Chrudichromech se bude konat výstava maškarních průvodů