Výtvarná a literární soutěž "Škola je bezva"

MAS Slavkovské bojiště spolu s MAS Bobrava a MAS Moravský kras vyhlásily literární a výtvarnou soutěž, aby se dozvěděly, co je na školách báječného, jak skvělí učitelé se v nich dají potkat, proč se děti těší do školy a taky jak by se jim líbilo, kdyby se ve škole přestalo známkovat. Do soutěže se můžou zapojit všechny děti a žáci ze škol a školek v ORP Šlapanice, děti zapojené do spolků a zájmových kroužků. Soutěžní příspěvky můžou přihlásit učitelé, vedoucí kroužků, rodiče i samy děti.

Naše MASky se zajímají o to, jak se v obcích žije. A škola, i kdyby náhodou nebyla rovnou základ života, je jedním z nejdůležitějších míst "na dědině". Tak se s dětmi posaďte a zkuste se jich zeptat, proč je škola bezva. Třeba se od nich dozvíme mnoho zajímavého a nečekaného.

Soutěž bude trvat až do 16. 12. 2016 a každý z výherců na prvních místech získá odměnu pro celou třídu. Protože největší radost je ta, o kterou se můžeme podělit.

Kategorie a podmínky soutěže najdete v propozicích ZDE.