Pozvánka na závěrečnou konferenci projektu ENERGYREGION

Konference se koná 25. a 26. listopadu 2014 ve Wroclawi v prostorách hotelu Best Western Plus Q (ulice Zaolziańska č. 2).

Konference je zaměřena na výměnu zkušeností zástupců obcí, firem a dalších subjektů působících v oblasti energetiky ve střední Evropě. Účastníci konference budou mít možnost učit se od sebe navzájem, jak se vypořádat s různými aspekty v oblasti integrace obnovitelných zdrojů energie do stávajících energetických systémů a podpory energetické účinnosti v komunitách.
Hlavní myšlenkou konference je představit nejlepší výstupy projektu ENERGYREGION spolu s příklady z praxe a reálnými řešeními.

Na konferenci, která je zcela zdarma, je nutné se přihlásit pomocí registračního formuláře.

Kompletní program včetně pozvánky ke stažení ZDE.
Přihlašovací formulář ke stažení ZDE.

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,