Pozvánka na závěrečnou konferenci projektu ENERGYREGION

Konference se koná 25. a 26. listopadu 2014 ve Wroclawi v prostorách hotelu Best Western Plus Q (ulice Zaolziańska č. 2).

Konference je zaměřena na výměnu zkušeností zástupců obcí, firem a dalších subjektů působících v oblasti energetiky ve střední Evropě. Účastníci konference budou mít možnost učit se od sebe navzájem, jak se vypořádat s různými aspekty v oblasti integrace obnovitelných zdrojů energie do stávajících energetických systémů a podpory energetické účinnosti v komunitách.
Hlavní myšlenkou konference je představit nejlepší výstupy projektu ENERGYREGION spolu s příklady z praxe a reálnými řešeními.

Na konferenci, která je zcela zdarma, je nutné se přihlásit pomocí registračního formuláře.

Kompletní program včetně pozvánky ke stažení ZDE.
Přihlašovací formulář ke stažení ZDE.

Kolik obcí a měst má území MAS?

7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".