Pozvánka na workshop Storytelling - umění vyprávět

Zveme Vás na nové akce MAS Moravský kras na téma STORYTELLING. Na toto zajímavé téma pořádáme dva odlišně zaměřené workshopy:
První se koná 26. října 2016 a je určen především osobám, které se svým vyprávěním zaměřují na dospělé posluchače.
Druhý workshop proběhne 1. listopadu 2016 a tento je určen osobám vyprávějícím zejména dětem a mládeži.

Více o akci:
Workshop je zaměřený na vypravěčské dovednosti, které si účastníci zkouší na vybrané místní legendě.
Účastníci workshopu pracují ve skupinách cca 3 lidí s legendou dle vlastního výběru - na konkrétním příběhu si vyzkouší postupy dle storytellingové metody – prozkoumají podrobně především charaktery postav, strukturu příběhu a způsoby vyprávění.
Cvičení, kterými účastníci prochází, jsou literární i improvizační, pracuje se ve skupině, jednotlivě i ve dvojicích. Účastníci neodchází po workshopu s hotovým tvarem, ale především získají spoustu informací, cvičení a tipů, jak na příběhu pracovat, některé si sami vyzkouší v průběhu workshopu, jiné jim budou pomáhat při samostatné práci.

Kompletní informace k workshopu STORYTELLING - jAK SE STÁT POUTAVÝM VYPRAVĚČEM (26. 10. 2016) ZDE.
Kompletní informace k workshopu STORYTELLING - POHÁDKOVÝ WORKSHOP (1. 11. 2016) ZDE.

Na bezplaté akce je potřeba se registrovat!

Akce je přednostně určena potenciálním vypravěčům a obyvatelům z území Drahanské vrchoviny a Protivanovska.

Obec Senetářov, Spolek Muzeum Senetářov pořádají 16.06.2017 v zahradě muzea Senetářovské gulášové slavnosti. Zahájení ve 13:00.

21.3.2018

28. Velikonoční jedovnický jarmark, sobota 24. března 2018 od 7.30 do 16.00 hodin v sále KD Jedovnice

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD