Certifikace

O udělení práv k užívání značky (certifikátu) pro určitý výrobek rozhoduje Certifikační komise, zastoupení členů sdružení v komisi je více než 50 % z celkového počtu jejích členů.

Držitelem certifikátu může být právnická i fyzická osoba. Certifikát bude udělen, jestliže výrobek i jeho výrobce splní certifikační kritéria. Certifikační komise však může zamítnout udělení značky výrobku, který je v rozporu s cílem značky, se stanovami sdružení, odporuje morálním a etickým zásadám, obecnému estetickému cítění nebo by mohl jinak poškodit dobré jméno značky.

Zájemce o značku (výrobce) obdrží od sdružení formulář žádosti o značku, který vyplní a odevzdá sdružení společně se vzorkem výrobku, případně dodá vzorek výrobku k datu zasedání Certifikační komise. Vzorek výrobku bude na požádání výrobce vrácen.

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.