www.mas-moravsky-kras.cz
Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

Vzdělávací akce - Marketing v cestovním ruchu

Ve dnech 28.-29. 6. 2018 se konala výjezdní vzdělávací akce v rámci projektu Vidiek bez hranic (kód projektu: 304031D043), kterou ve spolupráci s MAS Vršatec organizovala MAS Moravský kras. Bylo to již třetí setkání v rámci projektu, tentokrát na téma Marketing v cestovním ruchu.

Po sérii přednášek cílených na téma projektu – lze zmínit kupříkladu vystoupení pana Slavomíra Szabó na téma využití potenciálu tradovaných a skutečných historických příběhů v turisumu, či přenášku pana Végha zaměřenou na využití turistických aplikací, následovala prohlídka Muzea regionu Bílých Karpat, zříceniny hradu Vršatec, či rodinné farmy Gazdovstvo Uhliská.

Účastníci z Moravského krasu, mezi kterými nechyběli zaměstnanci informačních center, zástupci spolků, podnikatelé či zástupci veřejné správy, tak měli příležitost načerpat inspiraci pro posílení cestovní ruch jak v této, tak i v příštích sezónách.

Projekt, který se pomalu chýlí ke konci, uzavře sérií čtyř tematických setkání slovenských a českých partnerů společným setkáním ve Staré Turé. Tématem tohoto setkání bude Spolupráce s podporou Evropské unie.

O projektu Vidiek bez hranic
www.sk-cz.eu

Kolik obcí a měst má území MAS?

30
37%


59
32%


103
31%


Počet hlasujících: 207

Via Bohemica

Kras - naše společné dědictví

Ztracený svět

Rezervace stanů
POUZE
na e-mailu: masmk@seznam.cz

Sociální sítě

 
YouTube                 Facebook

moravskykras.eu
Verze s větším písmem pro slabozraké
7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

Mapa stránek / Prohlášení o přístupnosti / Webdesign / Webmaster / Copyright 2008 MAS MK