Vzdělávací akce - Marketing v cestovním ruchu

Ve dnech 28.-29. 6. 2018 se konala výjezdní vzdělávací akce v rámci projektu Vidiek bez hranic (kód projektu: 304031D043), kterou ve spolupráci s MAS Vršatec organizovala MAS Moravský kras. Bylo to již třetí setkání v rámci projektu, tentokrát na téma Marketing v cestovním ruchu.

Po sérii přednášek cílených na téma projektu – lze zmínit kupříkladu vystoupení pana Slavomíra Szabó na téma využití potenciálu tradovaných a skutečných historických příběhů v turisumu, či přenášku pana Végha zaměřenou na využití turistických aplikací, následovala prohlídka Muzea regionu Bílých Karpat, zříceniny hradu Vršatec, či rodinné farmy Gazdovstvo Uhliská.

Účastníci z Moravského krasu, mezi kterými nechyběli zaměstnanci informačních center, zástupci spolků, podnikatelé či zástupci veřejné správy, tak měli příležitost načerpat inspiraci pro posílení cestovní ruch jak v této, tak i v příštích sezónách.

Projekt, který se pomalu chýlí ke konci, uzavře sérií čtyř tematických setkání slovenských a českých partnerů společným setkáním ve Staré Turé. Tématem tohoto setkání bude Spolupráce s podporou Evropské unie.

O projektu Vidiek bez hranic

www.sk-cz.eu