Výzva pro uchazeče o práci externího hodnotitele

Oblasti odbornosti externích hodnotitelů/expertů jsou následující:
  • Podpora sociálního začleňování osob sociálně vyloučených či sociálním vyloučením ohrožených prostřednictvím poskytování vybraných sociálních služeb a prostřednictvím dalších programů a činností v oblasti sociálního začleňování, podpora komunitní sociální práce a komunitních center jako prostředků sociálního začleňování nebo prevence sociálního vyloučení.
  • Podpora prorodinných opatření obcí a dalších aktérů na místní úrovni.

Náplní činnosti externího hodnotitele bude zpracování podpůrného hodnocení dle kritérií pro věcné hodnocení dané výzvy MAS, které bude pomůckou pro rozhodování výběrové komise MAS. Externí hodnotitel musí disponovat odborností minimálně v jedné oblasti; odborností se rozumí vzdělání a praxe v dané oblasti. MAS nestanovuje přesnější vymezení, výběr odborníka je v kompetenci dané MAS. Odborníci, kteří zpracovávají podpůrná hodnocení, nesmí mít ve věci hodnocení daného projektu střet zájmů, musí hodnocení zpracovat nestranně a transparentně.

Podmínky podání přihlášky:

Kontaktní osoba: Ing. Jozef Jančo
Podání přihlášky je možné písemně nebo e-mailem nejpozději do  30. 11. 2016 na adresu MAS nebo na e-mail: masmk@seznam.cz.

V přihlášce popište nebo přiložte:
  • Profesni životopis
  • Oblast odbornosti