Partnerství VENKOV-MĚSTO

Evropa je komplexem městských a venkovských oblastí, kde lidé žijí v různými způsoby, ale potýkají se stejnými problémy. Města a venkov jsou na sobě vzájemně závislé, a obě strany musí spolupracovat k dosažení udržitelné budoucnosti pro každého.

Do území MAS Moravský kras z.s. zasahuje Brněnská metropolitní oblast a Olomoucká aglomerace.

Informace o Strategii pro  Integrované teritoriální investice olomoucké aglomerace naleznete zde.

Informace o Strategii pro Integrované teritoriální investice brněnské metroplitní oblasti naleznete zde.

SCLLD MAS Moravský kras z.s. Moravský kras jinak je v souladu s uvedenými strategiemi, na území kde dochází k uplatnění obou strategií jsou identifikovány synergické efekty a komplementarity jednotlivých opatření.