Prezentace ze semináře "Úspory energie v Moravském krasu 2015"

Sedmý ročník semináře se konal 26. listopadu 2015 v Blansku ve Fotbalové hospůdce a zúčastnilo se jej na 60 posluchačů. Mezi 8 přednášejícími byli zástupci státní správy, neziskového sektoru i podnikatelského sektoru.

Dopolední blok semináře byl zaměřen na problematiku energetických výdajů z pohledu obcí a nabídl možná řešení jak šetrně provozovat obecní budovy, či jak snížit náklady na veřejné osvětlení. V dopoledním bloku byly také představeny dvě společnosti z území Moravského krasu, a to kompostárna v Blansku a centrum ekologické výchovy Rychta v Krásensku.
Odpolední blok nabídl témata blízká široké veřejnosti. Přednášející posluchačům přiblížili systém energetického štítkování, prezentovány byly také nejčerstvější informace o dotačních titulech Nová zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

Jednotlivé přednášky si můžete stáhnout na odkazu níže:

Aktuální leták k dotačnímu titulu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.