www.mas-moravsky-kras.cz
Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

Pozvánka na vzdělávací akci - Spolupráca s podporou Európskej únie

MAS Moravský kras z.s. v rámci projektu Vidiek bez hraníc, (kód projektu: 304031D043), podpořeného z programu Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika pořádá ve dnech 18. - 19. září 2018 výjezdní vzdělávací akci na téma Spolupráce s podporou Evropské unie.

Akce je určena především pro zástupce veřejné správy a drobných podnikatelů, ale i zástupce neziskových organizací či management škol. Součástí této konkrétní výjezdní akce bude blok tématick zaměřených vzdělávacích aktivit, následovat pak bude představení úspěšných realizací aktivit spolupráce na území projektového partnera, MAS Kopaničiarsky region.

Projekt Vidiek bez hraníc se zabývá problematikou nedostatečného marketingu kulturního a přírodního dědictví, marketingu a prodeje produktů regionálních výrobců, vzdělávání a volného času v regionech, a získávání finančních prostředků na projekty spolupráce. Hlavními aktivitami jsou 4 dvoudenní vzdělávací akce se stejnou účastí zástupců všech partnerů. Další aktivitou je propagace území prostřednictvím společných publikací. Partneři projektu jsou Kopaničiarsky region - místní akční skupina, MAS Moravský kras z.s., MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p. a Místní akční skupina Vršatec. Více informací o vzdělávací akci a projektu včetně možnosti přihlášení naleznete na www.mas-moravsky-kras.cz.

Pozvánka na vzdělávací akci ke stažení


O projektu Vidiek bez hraníc

www.sk-cz.eu


Kolik obcí a měst má území MAS?

30
37%


59
32%


103
31%


Počet hlasujících: 207

Via Bohemica

Kras - naše společné dědictví

Ztracený svět

Rezervace stanů
POUZE
na e-mailu: masmk@seznam.cz

Sociální sítě

 
YouTube                 Facebook

moravskykras.eu
Verze s větším písmem pro slabozraké
7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

Mapa stránek / Prohlášení o přístupnosti / Webdesign / Webmaster / Copyright 2008 MAS MK