www.mas-moravsky-kras.cz
Čarokrásné krasové scenérie, pradávno obývané jeskyně a historie „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost.

Pozvánka na seminář Úspory energie v Blansku

MAS Moravský kras o.s. Vás zve na podzimní seminář věnovaný dosahování energetických úspor a podpoře obnovitelných zdrojů energie na území Moravského krasu. Seminář se koná ve čtvrtek 21. listopadu 2013 v Blansku ve Fotbalové hospůdce (Údolní 10) od 9 do 16 hodin.

Dopolední blok semináře je zaměřen na problematiku energetických výdajů z pohledu obcí a nabídne možná řešení např. v oblasti osvětlení uvnitř obecních budov, či provozu školských zařízení. V rámci tohoto bloku budou představeny dva dílčí produkty projektu ENERGYREGION, a to výsledky externí analýzy zabývající se potenciálem biomasy pro energetické účely na našem území a Katalogy opatření a dobré praxe úspor energie a obnovitelných zdrojů.
Odpolední blok nabídne témata blízká široké veřejnosti. Vyslechnete si zhodnocení současného stavu čerpání dotačního titulu Nová Zelená úsporám, možnosti nízkonákladových energeticky úsporných opatření v panelových domech, či se blíže seznámíte s problematikou tepelných čerpadel.

Na seminář je nutné se přihlásit nejpozději do 18. listopadu 2013. Přihláška bude obsahovat: jméno a příjmení, název organizace, adresu, telefon, e-mail. Přihlášky posílejte poštou (MAS Moravský kras o.s., Sloup 221, 679 13), e-mailem (pokorna.masmk@centrum.cz), nebo telefonicky (+420 511 141 728, Ing. Michaela Pokorná).

Seminář je bezplatný.

Celý program semináře s časy jednotlivých vystoupení ke stažení ZDE.

Seminář se uskuteční v rámci projektu ENERGYREGION – Efektivní rozvoj obnovitelných zdrojů energie v kombinaci s konvenční energií v regionech, realizovaného v rámci Operačního programu CENTRAL EUROPE a spolufinancovaného Evropskou Unií prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj.


Kolik obcí a měst má území MAS?

30
39%


59
31%


103
30%


Počet hlasujících: 140

Via Bohemica

Kras - naše společné dědictví

Ztracený svět

Rezervace stanů
POUZE
na e-mailu: masmk@seznam.cz

Sociální sítě

 
YouTube                 Facebook

moravskykras.eu
Verze s větším písmem pro slabozraké
7.9.2021

Přijďte 11.9.2021 na akci Otevřeno ve stájích dětské jezdecké školy Řícmanice.

22.6.2021

Mydlidědek - zahájení prázdnin 1.7.2021, dílničky a řemesla na dvoře

5.5.2021

Výstava Buď připraven! Stoletý příběh blanenského skautingu

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

Mapa stránek / Prohlášení o přístupnosti / Webdesign / Webmaster / Copyright 2008 MAS MK