EKOMUZEUM

• Exkurze k výrobcům

• Netradiční zážitky

Objevujte s námi známý – neznámý Moravský kras

Vítejte v Moravském krasu, v krajině krasových kaňonů a planin s více než tisícovkou jeskyní, světoznámou propastí Macochou a dalšími křehkými krásami podzemního světa.

Čarokrásné krasové scenérie a pradávno obývané jeskyně jsou spojeny i s historiií „železné huti českých i moravských zemí”. To vše se odráží v práci zdejších obyvatel a výrobcích, které zasluhují Vaši pozornost. Pojďte je s námi navštívit, pojďte ochutnat vynikající sýry, pojďte si vychutnat pohodu a klid venkova a objevovat skryté krásy Moravského krasu.

Exkurze na farmy a k výrobcům je možné objednat a domluvit pro jednotlivce i skupiny.

Informační leták o Ekomuzeu Moravský kras je ke stažení zde.

Projekt byl podpořen v grantovém řízení MŽP.
Materiál nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

3.11. - 5.11. 2018, Svatohuberské menu na zámku ve Křtinách,