Destinační společnost

Základní informace o oblastní organizaci cestovního ruchu

Činnost destinační společnosti zajišťuje  místní akční skupina MAS Moravský kras z.s. se sídlem Sloup 221, 679 13 Sloup, na základě dohody v regionu, která vyústila k podepsání Memoranda o spolupráci při tvorbě a zajištění činnosti Destinačního managementu Moravského krasu a okolí. Memorandum je otevřeným dokumentem, ke kterému mohou kdykoliv přistoupit další účastníci působící v oblasti cestovního ruchu.

Území působnosti destinační společnosti:
Okres Blansko a dále Brno- venkov (obce Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Hostěnice, Březina, Kanice, Ochoz u Brna, Řícmanice), Vyškov (obce Drnovice, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice), Prostějov (obce Bousín, Buková, Drahany, Malé Hradisko, Niva, Otinoves, Protivanov, Rozstání).

22.9.2017

Ve dnech 28.10. - 29.10.2017 se bude konat Výlov rybníka Olšovec.

24.8.2017

V sobotu 2.září 2017 se v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku koná soutěž ve vaření kotlíkových gulášů.

2.8.2017

Obec Ochoz u Brna zve ve dnech 29. - 30. září 2017 na Dny Ochoze u Brna.

13.7.2017

Muzeum Blanenska zve ve dnech 17. 7. - 21. 7. 2017 na Zážitkový příměstský program pro děti s tematikou historických objevů jeskyní Moravského krasu a archeologie.