Destinační společnost

Základní informace o oblastní organizaci cestovního ruchu

Činnost destinační společnosti zajišťuje  místní akční skupina MAS Moravský kras z.s. se sídlem Sloup 221, 679 13 Sloup, na základě dohody v regionu, která vyústila k podepsání Memoranda o spolupráci při tvorbě a zajištění činnosti Destinačního managementu Moravského krasu a okolí. Memorandum je otevřeným dokumentem, ke kterému mohou kdykoliv přistoupit další účastníci působící v oblasti cestovního ruchu.

Území působnosti destinační společnosti:
Okres Blansko a dále Brno- venkov (obce Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Hostěnice, Březina, Kanice, Ochoz u Brna, Řícmanice), Vyškov (obce Drnovice, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice), Prostějov (obce Bousín, Buková, Drahany, Malé Hradisko, Niva, Otinoves, Protivanov, Rozstání).

Kolik zpřístupněných jeskyní je na území turistické destinace Moravský kras?

Čtyři

Pět

Šest

7.9.2020

Přijměte pozvání na každoroční akci Otevřeno - tentokrát s názvem "Z pohádky do pohádky".

19.8.2020

5. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše

3.8.2020

1. ročník Srazu auto moto veteránů na zahradě muzea Senetářov

9.9.2019

Dětská jezdecká škola Řícmanice zve v sobotu 14. 9. 2019 ve 14.30 na akci Otevřeno 2019.