Destinační společnost

Základní informace o oblastní organizaci cestovního ruchu

Činnost destinační společnosti zajišťuje  místní akční skupina MAS Moravský kras z.s. se sídlem Sloup 221, 679 13 Sloup, na základě dohody v regionu, která vyústila k podepsání Memoranda o spolupráci při tvorbě a zajištění činnosti Destinačního managementu Moravského krasu a okolí. Memorandum je otevřeným dokumentem, ke kterému mohou kdykoliv přistoupit další účastníci působící v oblasti cestovního ruchu.

Území působnosti destinační společnosti:
Okres Blansko a dále Brno- venkov (obce Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Hostěnice, Březina, Kanice, Ochoz u Brna, Řícmanice), Vyškov (obce Drnovice, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice), Prostějov (obce Bousín, Buková, Drahany, Malé Hradisko, Niva, Otinoves, Protivanov, Rozstání).

21.3.2018

28. Velikonoční jedovnický jarmark, sobota 24. března 2018 od 7.30 do 16.00 hodin v sále KD Jedovnice

24.11.2017

27. Mikulášský knižní jarmark, sobota – 2. prosince 2017, otevřeno od 7.30 do 12.00 hodin, sál KD Jedovnice a u KD

22.9.2017

Ve dnech 28.10. - 29.10.2017 se bude konat Výlov rybníka Olšovec.

24.8.2017

V sobotu 2.září 2017 se v areálu hřiště za Rychtou v Krásensku koná soutěž ve vaření kotlíkových gulášů.