Destinační společnost

Základní informace o oblastní organizaci cestovního ruchu

Činnost destinační společnosti zajišťuje  místní akční skupina MAS Moravský kras z.s. se sídlem Sloup 221, 679 13 Sloup, na základě dohody v regionu, která vyústila k podepsání Memoranda o spolupráci při tvorbě a zajištění činnosti Destinačního managementu Moravského krasu a okolí. Memorandum je otevřeným dokumentem, ke kterému mohou kdykoliv přistoupit další účastníci působící v oblasti cestovního ruchu.

Území působnosti destinační společnosti:
Okres Blansko a dále Brno- venkov (obce Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou, Hostěnice, Březina, Kanice, Ochoz u Brna, Řícmanice), Vyškov (obce Drnovice, Ježkovice, Krásensko, Luleč, Nemojany, Nové Sady, Olšany, Podomí, Račice-Pístovice, Ruprechtov, Studnice), Prostějov (obce Bousín, Buková, Drahany, Malé Hradisko, Niva, Otinoves, Protivanov, Rozstání).